Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogy fogja tudni, a fidesz...

Hogy fogja tudni, a fidesz kirakni, a "97 % egyetért velünk" plakátokat ha az ellenzék több millió konzultációs ívet begyűjt ?

Figyelt kérdés

Nyomdákból származó hirek alapján, már egy hete készen vannak, raktáron vannak a "97%egyetért" plakátok.

A gond az lesz, ha az ellenzék csak fél millió konzultációt begyűjt, már nem fognak stimmelni a számok.


2023. dec. 5. 00:57
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
94%
#20: Jártál mostanában Párizsban?
2023. dec. 5. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
88%
Teljesen mindegy, a magyarok két pofára zabálják a néphülyítést, ez kell ide.
2023. dec. 5. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
82%

Pontosan erre gondolok én is. Utoljára néhány hete jártam Párizsban, előtte meg akkor amikor az állítólagos lázadás volt, csak én ebből ott semmit sem láttam, pedig sima magánszálláson szálltam meg és a munkám miatt végig tömegközlekedéssel közlekedtem. Tudod mit láttam? Egy olyan várost, olyan együttélési képességgel, amire rohadtul irigy is voltam. Rendszeresen több napokat töltök ott és öt-hat nap alatt ha egyetlen hangos szóváltássá fajuló közlekedési szitut láttam. Viszont probléma nélkül elvan mindenki, vallástól és bőrszíntől függetlenül. Nem egy logikával megáldott banda az tény, de nagyon szeretnénk mi úgy hanyatlani mint Ők.


Bűnözők meg mindenhol vannak, erre persze rá lehet húzni a vallást, vagy a bőrszínt, vagy bármit amit rá akarsz, de aki bánt másokat, az a vallás és a bőrszínétől függetlenül teszi, legfeljebb ráfogja, hogy az az indoka rá. Nézd meg, ott votl Sztálin, ott volt Hitler, ott volt Breivik, meg lehetne sorolni azokat akik nem voltak iszlám hitűek, sőt a bőrszínük is fehér volt, aztán elég nagyban sikerült irtani nekik az embereket.

2023. dec. 5. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 everlight ***** válasza:
A részvételi arány nem volt kiemelkedően magas.De persze azt sose hangoztatják
2023. dec. 6. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
74%
Eredendően ott a probléma hogy ezt a konzultációnak nevezett ívet hiteles felmérésnek vesszük pedig ez nem az, ez a Fidesz kormány saját propaganda reklámja amit saját zsebből kell hogy fizessen. Ezért már ott bukik az egész hogy bárki hiteles információt adjon ki róla mivel bizalmas és törvénytelenségi gyanúja is felmerül hogy milyen forintokból bonyolítják le és bízzák meg a magyar postát ilyen magas árak mellett.
2023. dec. 7. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
72%
Megoldják... a hívek bármit bekajálnak. (Pl.: Soros ügynök libsik konzultációkat fénymásolnak maguknak.) A többi ember meg nem számít. Nekik a hívekkel van dolguk. Őket kell hülyíteni megállás nélkül.
2023. dec. 8. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
67%

Emlékeztek még Lázár Jancsika videójára, amit Bécsben követett el, és úgy összerettegte magát, hogy majdnem bekakilt.

aztán kiderült, hogy Bécs a legélhetőbb európai város!

Aki egy fideszes egyetlen szavát is elhiszi, az a Hófehérke törpéit is elhiszi!

2023. dec. 13. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
62%
Kíváncsi leszek, hogy ebben az országban hányan lesznek öngyilkosok, amikor Orbán majd egyszer jobb létre szenderül. Tartok tőle, hogy nem kevesen, mint anno Hitler halálhíre hallatán sok német. A személyi kultusz elképesztő dolgokra képes a hívek körében. Ehhez képest a legkevesebb, hogy bármit és bárminek az ellenkezőjét is elhiszik a Pártnak.
2023. dec. 13. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
28 - Aki Orbánért képes lenne öngyilkosságra, az annyit is ér, és nem kár érte!
2023. dec. 13. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!