Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbánékat csak addig érdekli...

Orbánékat csak addig érdekli a szuverenitás amíg az övékről van szó?

Figyelt kérdés
[link]
2023. dec. 2. 20:01
 1/7 anonim ***** válasza:
82%
Csak a mutyi meg az oligarcha.
2023. dec. 2. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%

Elolvastad te ezt az írást egyáltalán? nem hiszem.

Azzal kezdik, hogy "Az ukrán tisztségviselők jelenleg csak különleges engedéllyel hagyhatják el az országot, Porosenko rendelkezett ilyennel, de a parlament alelnöke visszavonta azt. Olekszandr Kornyijenko nem közölte, hogy miért döntött így."

Az egész csak egy feltételezésen alapul.

Amúgy miképpen lenne gond azzal ha egy volt ukrán elnök találkozik a jelenlegi magyar miniszterelnökkel? Rengeteg külföldi politikussal találkoztak az ukrán politikusok az elmúlt 2 évben. Ez mitől lenne szuverenitási probléma?

Az nem zavar téged, hogy konkrétan amerikaiakat ültettek az ukrán kormányba korábban? Hogy az amerikai elnök fia diktálta a lépéseket az ukrán vezetésnek?

2023. dec. 2. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
#2: Le van írva a cikkben, ha nem érted amit olvasol, azt sajnálom. Az utolsó bekezdésre pedig én nem láttam még bizonyítékot.
2023. dec. 2. 20:19
 4/7 anonim ***** válasza:
52%

#3 1. mi van szerinted leírva a cikkben ha nem az amit én mondtam?

2. mire nem láttál még bizonyítékot?

2023. dec. 2. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

#4: Jurij, ha nem érted miért lenne gond azzal, hogy egy volt ukrán elnök aki amúgy oroszpárti politikát folytatott, találkozik a nyílt orosz propagandát toló magyar miniszterelnökkel akkor van egy rossz hírem, sőt, több is van!


Arra, hogy mit diktált Biden fia és kinek.

2023. dec. 2. 20:37
 6/7 anonim ***** válasza:
0%

#5 Látom egy agymosott propagandistát "tisztelhetek" személyedben, akinek sikerül minden ténytől mentesen véleményt alkotnia.

A magyar miniszterelnök nem folytat sem nyíltan sem rejtetten orosz propagandát - veled szemben aki teljesen egyértelműen ukrán/nyugati propagandát tolsz itt a kérdéseddel.

Még azt a cikket sem olvastad el amit te linkeltél be. de értem, nem is érdekel téged a valóság.

2023. dec. 2. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
76%
Az oroszoktól kicsit sem akarnak szuverének lenni.
2023. dec. 3. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!