Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit gondoltok, Orbán Viktor...

Mit gondoltok, Orbán Viktor vajon szokott azon gondolkodni, hogy mennyi embernek hazudik napi szinten, mennyi embertől lop a pártjával és hogy hány ember megélhetését teszi tönkre a tolvajló politikájával?

Figyelt kérdés
Más szóval: vajon van valamennyi, akármennyi lekiismeret-furdalása, vagy teljesen immunis már ezekre és mindenféle emberi érzelmektől mentesen tesz meg azért mindent, hogy átverje az embereket, hazudozzon éjjel-nappal és megállás nélkül lopjon?
2023. nov. 26. 12:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
88%
Nincs lelkiismeret-furdalása. Ilyesmiken nem szokott gondolkodni.
2023. nov. 26. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Ársapkás Alispán ***** válasza:
84%

Lelkiismeret?

A felcsúti Kung fu Panda Nindzsa nem ismeri ezt a szót.

2023. nov. 26. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
84%
13 évnyi teljhatalom után szerintem már el is hiszi, hogy jó, amit csinál...
2023. nov. 26. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
85%

#3

Szerintem igazad van.


Ez így volt az elődeinél is, és így van a mostani kollégáinál is.

2023. nov. 26. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
83%
Szerinted a sátánnak van lelke?
2023. nov. 26. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
4%
Így ki fog hűlni az ellenzéki zsarátnok. Még több mint 800-at kell aludni a következő választásokig, tessék sokkal firnyákosabb hergeléseket kieszelni. Ez a napi "óbááálophazudik" már kicsit kopott. Hajrá!
2023. nov. 26. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
91%
6: Ha kikopott, akkor miért lop és hazudik még mindig?
2023. nov. 26. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
#6 a választási eredményekkel nem az ellenzékiek veszítenek, hanem ti, akik azt gondolják, hogy nem Európa pöcegödrében élnek. Javaslom nézegess referenciákat Nyugat-Európa és magyarországi nettó medián átlagkeresetek, életszínvonal, nyaralás, minőségi életvitel tekintetében, és súlyosan beüt a valóság.
2023. nov. 26. 13:10
 9/12 anonim ***** válasza:
87%
Kizárt, mert ő egy teljesen más dimenzióban létezik.
2023. nov. 26. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
9%

A #6 vagyok.

Van egy rossz hírem, felebarátaim.

Még életemben nem szavaztam a Fideszre, és nem is tervezek ilyesmit. Csak már egyszerűen rossz nézni ezt az infantilis vergődést, amit az ellenzék politizálás néven összekókányol, beleértve a kérdésben megfogalmazott unalomig ismert lopcsalhazudik mantrát.

Olyan szívesen látnék már valamilyen konkrét ellenzéki kormányprogramot, ami komolyan vehető módon taglalja, hogy miként termtenek itt nyugat-európai átlagkeresetet, életszínvonalat, minőségi életvitelt. A "megemeljük a béreket" című porhintés nem ilyen.

Amíg Orbánt csak Orbán előzményére lehet leváltani, addig hiábavaló minden erőlködés, csak gondoltam szólok.

2023. nov. 26. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!