Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A fidesz migransa Márkó...

A fidesz migransa Márkó Rosszi honnan veszi a bátorságot hogy lehazaárulózza nem magyarozza a nem fideszeseket akik nem örülnek a pénzszórásnak? Azért több szerénységet ficsúr

Figyelt kérdés
[link]
2023. nov. 17. 14:55
 1/8 anonim ***** válasza:
77%

Én szégyellem is magamat amiatt, hogy hagyjuk, hogy az ország miniszterelnöke közpénztömeget szórjon kedvenc sportjára ahelyett, hogy az országgal foglalkozna.

Igaza van.

2023. nov. 17. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
63%

Hol van itt hazaárulózás??


Nem kellene túltolni...

2023. nov. 17. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Tanuljon meg magyarul ha annyira tudja ki a magyar. Bár a fidesz nyelvén már ért.
2023. nov. 17. 15:03
 4/8 anonim ***** válasza:
51%
A magyarok nagyrésze sem beszéli a nyelvet helyesen, szerintem simán beleillik a társaságunkba.
2023. nov. 17. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
39%
Senkit nem hazaárulózott le. A kérdésben hazugságot akarsz valóságnak beállítani.
2023. nov. 17. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%

Hát akkor elmondom, én hogyan értettem ezt a hozzászólást. Adott Magyarországon egy csomó ember, aki szereti a focit és sportot űz abból, hogy szarrá fikázza a válogatottat. Akármit csinálnak szar.


Példa: tegnap kijutottunk ugye az EB-re. Én pont utána mentem kispályás bajnokságra focizni, és nyilván ez volt a téma. A csapattársaim általános véleménye: milyen égő, hogy egy szar öngóllal jutottunk ki.


Én ott álltam, hogy baszki, én eleve nem hittem, hogy megérem az élményt, hogy világversenyen látok magyar válogatottat, de hogy azt megérem, hogy veretlenül vezetik a csoportot, és teljesen reális esély volt arra, hogy már 3 meccsel a vége előtt bebiztosítsák a kijutást, elképzelni nem tudtam volna. Olyan jól szerepeltek a csoportban, hogy még két ilyen botlás is belefért ahhoz, hogy az utolsó meccsnek már tétje se legyen.


És erre minden csapattársamnak az volt a véleménye, hogy ez égő. Na erre mondta Rossi, hogy kapjatok már a tökötökhöz. Maximálisan egyetértek.

2023. nov. 17. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Csapattársaknak volt igaza. Ha nem is égő, de ezzel villogni, hogy jaj kint vannak...
2023. nov. 17. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Bocs, de én ezt a gondolkodást sosem fogom megérteni...
2023. nov. 17. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!