Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Jakab Péter miért akar új...

Jakab Péter miért akar új választást? Mit gondol ez a pali, ha új választás lenne, ki nyerne?

Figyelt kérdés

[link]

Szerintem nem nehéz rájönni, hogy új választás esetén ki nyerne, szóval, mit akar ez az ürge?



2023. okt. 19. 10:10
 1/5 anonim ***** válasza:
53%
Ez is csak egy bohóc.
2023. okt. 19. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
51%

Ez a bohóc újra el akarja adni magát. Arra gondol, hogy ha elég emberhez eljut a fröcsögése, neki már megérte.

Lehet, hogy ezt a hangot most nem vállalja fel az ellenzék, de eltelik egy idő és újra hozzájuk csapódik, feltehetően nem ingyen.

2023. okt. 19. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
63%

Hát, elég vicces.

Ha most lenne a választás, akkor be se jutna a parlamentbe ez a bohóc.

2023. okt. 19. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
50%

Szerintem azt gondolja, amit én, ha nem lesz változás a politikánkban záros határidőn belül, az ország bezárhatja kapuit


és ez nem jelenti azt, hogy kedvelném ezt a PALIT, hanem azt, hogy rohadt nagy szrban van az ország.

2023. okt. 19. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
28%

4: neked mindenről ez jut eszedbe, nem? Kicsit offoltad a témát, de legyen.

Nagyon erős közhangulat-romboló tevékenységet folytat a remek liberális média, nő meg a teljes ellenzék. Ja, hogy ártanak az országnak? Kit érdekel?

A die weltben most jelent meg egy véleménycikk, hogy az EU-s migránspolitika totális bukás. Kezdik észrevenni, megérezni... Eddig Nyugaton csak az jelenhetett meg, hogy éljenek a migránsok, szeretjük őket, Orbán rasszista.

2023. okt. 19. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!