Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kivel értesz egyet az Európát...

Kivel értesz egyet az Európát érintő migrációs kérdésben jelenleg?

Figyelt kérdés

2023. okt. 15. 12:43
1 2 3 4 5
 21/46 anonim ***** válasza:
72%
Na kérdező, linkeljünk még magyarországi vendégmunkás-szállókat, vagy ennyi elég volt?
2023. okt. 15. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/46 anonim ***** válasza:
10%
Orbánnal. Aki nem tud különbséget tenni illegális és legális migráns között, az kicsit olvasson utána a dolgoknak.
2023. okt. 15. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/46 anonim ***** válasza:
65%

#22


Tipikus fideszes szalmabáb érvelés. Támogatta valaha is bárki az "illegális" migrációt?

Vagy akkor miért lenne illegális?

2023. okt. 15. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/46 anonim ***** válasza:
87%

#23

Nem mondtam, hogy bárki is támogatta az illegális migrációt.

Az illegális migráns attól illegális migráns, hogy nem ellenőrizhető, nem igazolható, biztonsági kockázatot jelent a beengedése. Értelemszerűen legális migráns ennek az ellentéte.

2023. okt. 15. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/46 anonim ***** válasza:
75%

#24


Akkor a plakátokon miért mindig az állt, hogy "Nem veheted el a magyarok munkáját"

A beengedett több tízezer ázsiai migráns akkor mit csinál?

2023. okt. 15. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/46 anonim ***** válasza:
66%

#21:37

Ha tudni akarod fityiszbetyár, akkor pont "legális" migránsok tüntetnek most franciaországban a palesztinok mellett, akik miatt terrorkészültséget kellett bevezetni :D

2023. okt. 15. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/46 anonim ***** válasza:
32%

#25

Az illegális migránst neked kellene eltartani. A vendégmunkás dolgozni jön, és meg van határozva, hogy meddig maradhat itt. A plakátokról kérdezd meg az illetékeseket, én nem tudom, hogy mit írtak rá, akkor még faluban laktam, nálunk nem voltak ilyen plakátok.

#26

Nem vagyok fideszbetyár, kevesen kritizálják annyit a Fideszt, mint én. Macronnak meg annyi esze van, mint hat pár rendőrcsizmának. Nem egyszerűbb lett volna betiltani a Hamasz melletti tüntetéseket, mint "terrorkészültséget" bevezetni? :D

2023. okt. 15. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/46 anonim ***** válasza:
28%

#27


Pont annyira fognak hazamenni, mint a török vendégmunkások Németországból vagy az arabok Franciaországból.


Húsz-harminc éve Németországban meg Hollandiában pont a legnagyobb liberálisok hangoskodtak amellett, hogy engedjük be az összes vendégmunkást, mert pár év múlva úgyis hazamennek mind. Anno ez volt a szöveg. Most meg lehet látni mennyi török ment haza Németországból.


Most a fidesz ezt a bukott liberális szöveget nyomja. Szinte már elképesztő, hogy a híveik mindent (is) benyelnek.

2023. okt. 15. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/46 anonim ***** válasza:
82%

#28

Nem azokkal van a baj, akik vendégmunkásnak jönnek Európába. Németország és Franciaország van tele olyan emberekkel, akik illegális migránsok. Willkommen, willkommen, willkommen, most meg ráznák őket le, csak nem kellenek senkinek. Folyamatos közbiztonsági veszély, terrorkészültség, erőszak, meg egyebek. Svédországról nem is beszélve, ott még nagyobb a baj. Soha nem azokkal volt a probléma, akik dolgoznak. Ha valaki dolgozik, az belép a társadalom alrendszereibe, és kénytelen annak a szabályaihoz alkalmazkodni.

Ha nem jelent valaki biztonsági kockázatot, felőlem jöjjön bárki, Isten hozta. Ezt mondtam '15 előtt is, most is ezt mondom, ezután is ezt fogom mondani. Nekem azokkal van bajom, akik miatt a közbiztonság, a terrorveszély folyamatos a németeknék, svédeknél, franciáknál, angoloknál, stb. Nem szeretném ezt itthon.

2023. okt. 16. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/46 anonim ***** válasza:
88%

#29


Azok a volt "vendégmunkások" első- vagy másodgenerációs gyerekeik, akik gyújtogatnak meg robbantgatnak.

De akármelyik hírhedt terrortámadásnál utána tudsz nézni az elkövetőknek. Kevés kivétellel de az összes "legális migráns" volt vagy valamelyik legális migráns gyereke.

Szóval ez a fideszes érv is marhaság.


Egyszerűen kár tagadni a tényeket:

- Soros iskoláztatta meg pénzelte Orbánt

- Soros célja egy multikultisztán Európa

- Orbán jelenleg tízezrével telepíti be a migránsokat


Ez a három pont szimpla tény.

2023. okt. 16. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!