Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ellenzéki szavazók, Dobrev...

Ellenzéki szavazók, Dobrev Klárával csak az a bajotok, hogy Gyurcsány felesége?

Figyelt kérdés
Vagy más miatt sem szavaznátok rá?

2023. okt. 7. 17:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
76%
Nekem nincs semmi bajom velem ha valóban felemeli a fizumat.
2023. okt. 7. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
6%
Vele
2023. okt. 7. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
63%
Nincs vele bajom.
2023. okt. 7. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
52%
Nyilván a béremelésekre lenne most legnagyobb szükség az országban ês ezt Klárika jól látja.
2023. okt. 7. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
58%

Nem, és mégis igen.

Személy szerint nincs bajom Dobrevvel, viszont tudom, hogy a fidesznek elég annyit mondani hogy "Gyurcsány", és a választást megnyerték. Mivel a fideszt le akarom váltani, nem fogok olyan politikusra szavazni, aki köthető hozzá. Dobrev azért elég erősen kötődik Gyurcsányhoz, politikailag is. Karácsonnyal sincs bajom, de egy miniszterelnöki kampányt ugyan úgy elveszítene, mert sok szállal köthető Gyurcsányhoz. Jól is tette, hogy az előválasztáson visszalépett, a főpolgármesteri címe így biztosítottnak látszik.

Van az ellenzéki térfélen egy rakás olyan politikus, aki nem kötődik Gyurcsányhoz, érdemes inkább közülük válogatni.

2023. okt. 7. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
0%

"Nekem nincs semmi bajom velem ha valóban felemeli a fizumat."


Nekem akkor sincs ha nem emeli. Egymillió ötvenet kapok most, nagyjából háromszáz ezerből élek meg havonta. Én már ennél többet nem szeretnék keresni.

2023. okt. 7. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
60%
Jó az te vagy , de én nem keresek csak háromszázat.
2023. okt. 7. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
30%

"ês ezt Klárika jól látja"

"Klárika" ért a gazdasági döntésekhez és valószínűleg pontosan tudja, hogy magas inflációnál nem emelünk bért, mert inflációs spirálba kerül a gazdaság. Azok, akik ilyen gazdasági helyzetben drasztikus béremelésre számítanak, inkább el se menjenek szavazni. Szétb.szni az országot megy Orbánnak is, ahhoz nem kell leváltani.

2023. okt. 7. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
26%

"Jó az te vagy , de én nem keresek csak háromszázat."


Azt hagyd ott a bánatba, gyere át hozzánk!

2023. okt. 7. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Mesélnél ilyen munkahelyről? Egyből hazamegyek Magyarországra.
2023. okt. 7. 18:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!