Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az ellenzék mikor ébred rá,...

Az ellenzék mikor ébred rá, hogy Orbán ellenzéken belül kreált konfliktust? - bevált a terve (ismét), ellenzéknek.

Figyelt kérdés

Sikeresen leépítette az ellenézeket. 2032 is biztosítva.


Az "ellenzéket" ne a politikusokra értsd, hanem az ellenzéki népre. 2026-ig, 16 évig nem tett semmit az "ellenzéki" nép. Nem tettek le az asztalra ŐK (és nem a politikusok) semmit; "O1G TAKARODJ, FÚJ ORBÁN" 5 percre ha hideg van, 6 percre ha meleg van. Majd hazamentek.


Itt a propagandát nyeli be a legtöbb 90 - 99%-a az "ellenzéki tábornak". Orbán mondja DK hülye, Momentum hülye, Donáth hülye, Gyurcsány hülye, Márki hülye, Hadházy őrült, Jakab Péter meg kb. minden hazudozótol kezdve skizofrén. Szét lettek választva, ezáltal a szavazóik is, pedig már alakulóban volt egy összefogás. Erre ti "összefosásoztatok" miközben az előválasztásnak is volt nyertese is, a DK?


Álszentség.


És mit mond az "ellenzék" nép? Ugyenezeket amiket Orbán, csak picit késleltetve 1 - 2 évvel migráns, ukránok takarodj, brüsszel. Orbán sikeresen megkavarta évente a sz*rt az ellenzékben, egymás ellen fordítva őket, nem csak a pártokat, hanem az "ellenzéki" népet is megosztva.


Jöttök, hogy mindegyik ellenzéki politikus korrupt, mindegyik lop, mindegyik csal, hazudik, lop, és még mindig ti is Gyurcsányoztok lassan 16 év után, ahogy Orbán? Álszent megint.


És az nem kifogás, hogy 16 évnyi autokrata, anti-demokrata uralom alatt "NEM IS VOLT ALKALMUK SEMMIT SEM LETENNI NEKIK AZ ASZTALRA, az ellenzéki politikusknak", hogy akarjátok, hogy bizonyítsanak kormányzati szinten akkor? Esélyt SEM adtok 16 év után, miközben 16 éve NINCS IS asztal amire letudnának bármit rakni, ahogy ti fejezitek ezt ki.


Ez már nem ellenzéki álláspont, ez közel fidesz perspektíva. Ti nem mozdítjátok a tökötöket sem azért, hogy legyen változás. Ezek szerint nem is akarjátok a változást? Akkor szeretnétek a jelelegi rosszabbodó állapotot mert ez stagnánlni nem fog, vagy le*arjátok? Utsó kettő kb. ugynaz és akkor meg ne sápitozzatok.


16 éve ESÉLYT sem kapnak. Még mindig Gyurcsányoztok ti is mint a Fideszesek és be vagytok sz*rva tőle, hogy ő is ott van és majd lop, csal, hazudik, elxja. 16 év. Ki nem szarja le azt az ember már 16 év után? Eszitek ti IS "ellenzékiként" a propagandát már jó rég, amit Orbán főzött nektek is most már.


És amihez már csatlakoztatok részben vagy egészben ehhez a party-hoz. Jobbik, Momentum, DK, Márky Zay. Mind szét lett szeparálva, persze voltak konfliktusok egymás közt, ahogy a Fideszen belül is vannak, voltak. Nem is kicsik.


Fideszen belül is vannak, voltak nem is kicsik, egyik legnagyobb financiális és propagandista támogatója el is hagyta őt az uralma alatt (Simicska kacsint - volt HírTV tulajdonos) 2018-ban, elhagyva Orbánt a politikája miatt.


Szóval ez nem mentség, hogyha vita van egy rendszeren belül akkor vége is. DK meg Jakab konfliktus rögtön összefosás. Na ez propaganda. Ne nevezzétek magatokat ellenzékinek, inkább "Teszetoszának". Teszetosza az, aki nagy ellenzékinek gondolja magát, aki döntésképtelen, azt hiszi nem hisz a Fidesz propagandának, közben már rég manipulálva van általa. Jobbra balra ezeket hallja és hallgatja (ne tagadjátok) amit a fidesz propagál és már annyit hallasz. látsz róla, hogy már részben vagy egészben csatlakozol ideológiában hozzá, de nem mered persze felvállalni.


Tökéletesen uralkodik Orbán. 99%-os érettségit adnék ebből neki, de tapsolva talán 100%-ot. De tényleg ez történelmi. Szétbarmolja az ellenzéki politikát, ezáltalán a népet és nem is veszik észre.


Teszetoszák. És igen, ellenzéki oldalon vagyok, nem kamus fidesz banán akiről a bőrt is le lehet húzni az sem érdekli. Látva a teszetoszákat már hányingerem van, de csak hányinger. A fidesz tábortól már hányok.


Össze kellett volna fogni, nem szeparálódni. Ennyit tudok mondani. Tavaly vége lett volna ennek ami itt van. Tavaly.



2023. okt. 7. 11:26
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
Nem mintha az Usa tökéletes és szent lenne, de akkor mihez hasonlítsa mint más országokhoz?
2023. okt. 10. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
80%

Kérdező, talán észrevehetted volna, nem hasonlítottam az usát Magyarországhoz. Az itteni előválasztási blamát hasonlítottam az ott megszokotthoz, de azt is csak érintőlegesen.

Érdemi választ vártam volna, de látom, mindhiába.

2023. okt. 10. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
80%

ma 16:30


Sok hülyeséget meg baromságot hordtál itt össze nekünk...,amikre ha akarnék se tudnék válaszolni, mert nagyon nagy katyvasz a leírásod.


Egész katyvaszodból, amit írni próbáltál csak egy mondatot sikerült kivennem


"Meddig akarjátok a Fideszt itt tartani?" ezt, erre reagálok is.


Ahogy fentebb már írtam, amíg az ellenzéket le nem váltjuk, addig marad a Fidesz, lehet picsogni, lehet prüszkölni, lehet vinyogni picsogni a földön ez ellen, ha 13 év alatt nem sikerült ezt felfogni, hogy ezzel az ellenzékkel nem lehet Fideszt váltani, akkor jöjjön még újabb 13 év, hát ha annyi idő már elég lesz, hogy fejetekhez kapjatok.

2023. okt. 10. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 A kérdező kommentje:

13


"amíg az ellenzéket le nem váltjuk, addig marad a Fidesz"

2023. okt. 11. 09:10
 15/38 anonim ***** válasza:
14, az ellenzék leváltására van elképzelésed?
2023. okt. 11. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
71%

15-ös


Nekem igen, egyszerűen nem rájuk kell szavazni. Hagyni kell, hogy egymás után szépen az összes megszűnjön. Ahogy majd fog történni jövőre az MSZP, LMP, Párbeszéd és Jobbikkal.

2023. okt. 11. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
73%

#15 Ahogy 16 már leírta, egyszerűen ne szavazz rájuk újra meg újra. Van még másik olyan politikai csoport, szervezet, amikre nyugodtan szavazhatsz és egyéni jelöltet is találsz rengeteget.

2010 óta volt már 3 parlamenti, 3 önkormányzati és 2 EP választás. Ha rögtön az elején nem szavaztok olyanokra akik a 2010 előtti politikusok, pártok közé tartoznak vagy azokkal összeállnak, akkor mára már egy teljesen új ellenzéki oldal lenne és tuti nem a fidesz lenne 2/3-dal kormányon.

2023. okt. 11. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
71%

17-es


Így van... de ahogy látom még kell nekik újabb 13 év, hogy megértsék ezt.

2023. okt. 11. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:

Á 15-ös voltam, és még sosem szavaztam balra, természetesen nem is fogok.

A kérdést azért tettem fel, mert próbálom megérteni, miben bíznak a baloldali álmodozók. Nehezen értem meg, hogy az ellenzék képes abban bízni, hogy tömegével lesznek Fideszből kiábrándult szavazóik, de közben nem látják be, hogy amit művelnek, a saját szavazóik megtartásához is kevés.

2023. okt. 11. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 A kérdező kommentje:

Grat mindenkinek, igy nyer allandoan a Fidesz. Nem szavazok az ellenzekre, de szavazok mert van ilyen KP/lof*szP/munkaspart/kamupart/stb ami igazabol ellenzek de egy nagy baromsag, de igazabol eltunetem igy az ellenzeket


Ezzel a logikaval amivel rendelkeztek mit akartok elerni? De tenyleg. Ne legyen ellenzek oke. Es? Akkor?


Jon a KP helyette? Jon a munkaspart helyette? Jon Godeny helyette? Vagy a Lof*sz Part-ra vagytok?


Tiszta hulyeseg amit kavartok az orszagban direkt vagy nem direkt. Mar nem is Orban a hibas jelenleg hanem ti. Akik ilyen hulyesegen agyaltok es hulyeseg mellett dontotok.


Fidesz mellett direkt vagy indirekt az viszont fix, mert ezt akarja a Fidesz, hogy ne az ellenzekre szavazz. Hanem a KP ra, Godenyre, Lof*sz-ra meg ilyenekre.


Meg mindig nem valaszoltatok a kerdesemre. 16 ev Orban legyen vagy ne? 20 ev legyen? 24 ev? 28 ev? 32 ev ha addig meg eltek? Inkabb Orban mint a fejetek guruljon csak ne az "ellenzek", aminek a fogalmat mar keveritek mindennel meg magatokkal is.


A KP ellenzeki de nem ellenzeki vagyok de a "Kutyapárt is ellenzéki, csak vér ciki ma már azt mondani, hogy ellenzéki vagyok...". Ez tudod milyen gomboc? Amiben nem turo van... hanem sz*r.


Ez milyen gondolkodas mar ne haragudj? Hol elsz? Videk? ott lehet ciki.


BP-n kimesz "DK-s vagyok F*SZKALAPOK!!! LE AZ ORBANNAL" le se szarjak sajnos, de legalabb mosolyognak.


Na ha Fideszes vagy ugyanezt eljatszva csak "FIDESZES VAGYOK F*SZKALAPOK!!! ORBAN MARADNI FOG!!!" eyt is leszarjak mert nem tudnak amugy sem mit tenni ellene, ellened, max hunyorognak.


Haverom ellenzeki, haverja fideszes, nincs vita. Masik arab haverja meg zsido volt vita de lezartak, mai napig semmi.


Nem ciki felvallalni a partfoglalasodat, ha meg ugy erzed - ami egyebkent videken eleg sanszos valoban - akkor igy jartal nem kapsz paradicsomot a szomszedtol jovoheten. Vagy bort.


Isten...

2023. okt. 11. 15:15
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!