Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Karikó Katalin igazából Orbán...

Karikó Katalin igazából Orbán Viktor miatt kapott Nobel díjat? Aki addig puhította a nátó csatlakozással a svédeket, hogy azok ezt a gesztust tették meg irántunk Magyarok iránt?

Figyelt kérdés
2023. okt. 2. 16:03
 1/8 anonim ***** válasza:
75%

Karikó


Nem.

2023. okt. 2. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
25%
Én inkább azt várom hogy a tipikus "az oltással akarják meggyilkolni a buta birka embereket én sose oltatnék mindenki aki oltat turbórákot kap majd!!!" emberek büszkélkednek, hogy na végre van egy új Nobel díjas magyar.
2023. okt. 2. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
69%

A nap is a csüngőhasú miatt kel fel, nem tudom miért kell ezt tagadni.

(mennyi agy kell egy ilyen kérdést kiírni?)

2023. okt. 2. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Shai-Hulud ***** válasza:
98%

Nem. Karikó Katalin valójában az elért tudományos eredményei miatt kapott Nobel-díjat.

Tudom, nagyon furcsa dolog, de előfordul, hogy a tudományos díjakat tudományos eredmények miatt osztják ki. Ki gondolt volna ilyet? :-)

Orbán Viktornak pedig ezekhez semmi köze nincsen. Sem a tudományhoz, sem a Nobel-díjhoz.

2023. okt. 2. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
2023. okt. 2. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%

"Szeretem" az ilyen kérdéseket:

"...hogy azok ezt a gesztust tették meg irántunk Magyarok iránt?".


Én nem érzem azt, hogy bármit is tettem volna ennek a sikernek (Karikó Nobel-díj) az érdekében, így nem értem, miért így kell minden jó esemény esetén fogalmazni, hogy:

"...irántunk Magyarok iránt".

2023. okt. 2. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Ha ha lobotomia után is kaptak nobel díjat ez már olyan mint az oszkar díj ha nincs benne meleg vagy kinai,fekete akkor már jó se lehet a film.
2023. okt. 3. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
49%

Jól van, jól van, nyugodj meg.Az infláció is a sok

meleg témájú filmtől meg a Netflix-től van de most már

szedd be a gyógyszereidet és feküdj le.

2023. okt. 3. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!