Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Csitri Donáth Anna lebukott,...

Csitri Donáth Anna lebukott, hogy kétszínű és hiteltelen. Mit akar még ezek után is, ez a csaj?

Figyelt kérdés

Bohár Dániel lerántja róla a leplet:

[link]



2023. okt. 1. 20:04
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Ez valami nagyon gyenge.

Továbbá erősen csúsztat.

Azt mondja, hogy egy olyan ingatlanból szidja a csok-ot, mely 200-300 milliót ér.

Az én nagybátyám egy olyan ingatlanból szidja a rendszert, mely 1 milliárdot ér. Ugyanis egy 20 lakásos társasházban bérel egy lakást.

Ugye, hogy mást sugall, mint ami a valóság?

2023. okt. 2. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Mekkora agyhalottnak kell lenni ahhoz, hogy valaki Mészáros Lőrinc utca hosszúságú jachtján, helikopterrel esküvőbe járáson, helikopterről való rénszarvasvadászaton, meg társain legyintsen, de Donáth Anna családjának jó környéken lévő, teljesen átlagos kinézetű házán meg sipákoljon? A családját és munkáját (EP-képviselő) ismerve még őszintén szólva valami jobb kéglire is számítottam!
2023. okt. 2. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Nevezzük nevén a dolgokat.


Bohár egy propagandista féreg.

Ez olyan hülye, hogy azt is terjesztette, hogy MZP Indiába küldené szemműtétre az embereket.

2023. okt. 2. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
90%
Pont a Bohár? 😂 az csak magát tudja leleplezni hogy mekkora egy szerencsétlen hülye. Még egy rendes lejárató videót se tud készíteni
2023. okt. 4. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
90%
Ahogy meghallom a Bohár nevét elfog a szekunder szégyen. Meg se kell hallgassam mit mond, előre tudom hogy gáz.
2023. okt. 4. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!