Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mikor lesz Toroczkai László...

Mikor lesz Toroczkai László Úr miniszterelnök?

Figyelt kérdés

2023. szept. 29. 13:22
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
76%
10-es: Sajnos, félek tőle, hogy igazad van. Egyre népszerűbb a fasisztoid gondolkodás.
2023. szept. 30. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
74%
Hat en nem nagyon szeretnem hogy visszaterjen az 1944-es magyarorszag mert o kb oda vinne vissza az orszagot.
2023. okt. 2. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
90%

#12

Már ott vagyunk nagyon sok szempontból.

2023. okt. 3. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
69%
13-as hat azert attol messze vagyunk,nem szeretem a fideszt, sot de szerintem amugy az ideologiajukkal nincs nagy baj, mert az nem baj ha valaki a jobb fele huz csak ne legyen szeljobbos meg naci.A fidesszel alapvetoen annyi baj van hogy korrupt leszarja a nepet meg hat meg sorolhatnam, es a mi hazank meg kb ugyanezt folytatna csak sokkal szelsosegesebb politikaval pl eubol valo kilepes, iskola szegregalas, ciganyok antifak terrorizalasa, "sziberiai" meg meg kitudja milyen berrabtartas, halalbuntetes es meg sorolhatnam (es ez most nem szubjektiv velemeny ok ezt konkretan kimondtak, es a nagy resze ezeknek benne van a programjukban vagy ha nincs, akkor is burkoltan kimondtak) na azert a fidesz nem ezen a szinten van.
2023. okt. 3. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 Alex Fly ***** válasza:
90%

@14: a fidesz semmivel sem kevésbé szelsőjobboldali, mint a mihasznák -de mint állampárt és Magyarország nemzetközi képviselője nem vállalhatja fel nyíltan az ideológiáját. Ezért kell neki a mihasznák - vagy régebben az

ős-jobbik -, hogy kimondassa vele azt, amit nyíltan nem tehet meg és rajtuk keresztül megszerezze a szélsőségesek támogatását is...

2023. okt. 4. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
15-ös ezzel (ha jol ertelmeztem) kb azt akartad mondani szerintem hogy a mi hazank csak egy fidesz fiokpart,amiknek az a lenyeguk gyakorlatilag hogy jellemzoen kis, uj partok nem valami ismert politikusokkal, egy par szavazatot elvegyenek a nagyobb ellenzeki partoktol, (es amugy m.o-n szerintem a legtobb kis part pl munkaspart meg ilyesmi azok ebbe a kategoriaba tartoznak), de a mi hazank ennek a konkret ellentete, mivel 2023-ban mar 10% tamogatottsag folott van ami gyakorlatilag azt jelenti hogy mostmar a dk utan a 3. legnepszerubb part.Ja es pluszban a fidesz szamara azert sem lenne ertelme tamogatni a mi hazankot, mert aki mondjuk csalodik a kormanyban, es rajon arra hogy csak lopnak,csalnak hazudnak, azok valoszinuleg jobboldali nezeteket vallanak es nem a basic centrista vagy baloldali partokra fognak szavazni ezek az emberek hanem nagy valoszinuseggel a mi hazankra.Es a mi hazanknak szerintem amugy ha nem is 2026-ban de 30-ban vagy 34-ben mar siman lesz eselye gyozni, kulonosen akkor ha a fidesznek kiszivarog valami olyasmi megmagyarazhatatlan beszede mint pl az oszodi beszed, (amire mondjuk nem talalok sok eselyt mert mar sokkal nagyobb a hatalmuk mint akkoriban gyurcsanynak) de ha ez bekovetkezik akkor siman lehet egy mi hazank gyozelem a pakliban, szerintem amugy inkabb mint egy dk.
2023. okt. 8. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!