Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbánék, hogy akarnak befűteni...

Orbánék, hogy akarnak befűteni télen orosz gázzal, ha Ukrajna nem fog szállítani?

Figyelt kérdés

Minap hallottam, hogy Szíjjártó tárgyalt egy orosz mindiszterrel. Medvegyev vagy Lavrov talán. Megállapodtak az orosz gáz vagy olaj hosszú távú szállításában.


Viszont úgy két hete hallottam és olvastam is, hogy az Ukránok nem fognak orosz gázzal ellátni európát valami jövő év elejétől. Meg ugye azt is mondta Uresula van der LEYEN hogy zárják el csak.


Akkor?


2023. szept. 23. 19:59
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerbián és Törökországon keresztül jöhet majd be.
2023. szept. 23. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
31%
Kicsit le vagy maradva. Oroszország már vagy egy éve elzárta az Ukrajna felöli gázcsapokat.
2023. szept. 23. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
68%
Drágábban
2023. szept. 23. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Igen, le vagyok maradva sajnos
2023. szept. 23. 20:10
 5/9 anonim ***** válasza:
73%
Ezért kell év közben feltölteni a gáztározókat, hogy télen ne legyen gond. Ezzel elég jól állunk egyébként.
2023. szept. 23. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
78%
Befűtenek majd a megmaradt választási ígéreteikkel, úgy is van belőlük bőven.
2023. szept. 23. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
67%

"Uresula van der LEYEN"


Ha ennyire nem tudod leírni, írd azt, hogy Úri Szuka.

2023. szept. 23. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ursula von der Lier nem bánná, ha Ukrajna elzárná Magyarország és Szlovákia felé az orosz olaj és gázvezeték csapjait, csak éppen Ukrajna is abból a vezetékből veszi ki a saját finomítóiba menő olajat. Vagy mit gondoltál, Ukrajna Amerikából veszi a gázt és az olajat? Vagy mi? 😂

Amellett Ukrajna Magyarországról és Szlovákiából, meg persze Romániából és Lengyelországból finomított olajtermékeket is kap, dízelt, benzint, kerozint. Szerinted mivel fognak menni az ukrán tankok, meg teherautók, ha innen nem kap dízelt.

Továbbá most emelte Ukrajna ötszörösére a gáz és olajvezeték tranzitdíjait, amiből degeszre keresi magát.

2023. szept. 24. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
31%
Szerinted a Merkel nevű német exkancellár miért erőltette az Ukrajnát elkerülő Északi Áramlat I. és II. nevű gázvezetékek megépítését Oroszországból Németországba? Azért, mert az ukránok már akkor is gennyládák voltak és folyton megcsapolták a Németországba menő orosz gázt és olajat és elfelejtettek fizetni érte. 😂
2023. szept. 24. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!