Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbán 623ezerrel emelte a...

Orbán 623ezerrel emelte a fizetését most a napokban....mi a véleményetek és miért nem indul már el a nép ellene vagy ennek is örvendeznek a birkák? Nehéz elhinnem hogy a magyarok egyik fele gyáva a másik meg s*ggnyalógyávahaszonleső.

Figyelt kérdés

A nagymestereknek itt a link:

[link]



2023. szept. 22. 09:52
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
18%

12 pont ez jutott eszembe.


Kérdező: te miért nem teszel semmit? Vagy ha igen, akkor mit tettél eddig. Miért nem indulsz meg?

Te vagy a nép. Vagy te valami feljebbvalónak érzed magad, és oldja meg más a problémádat?

2023. szept. 22. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
7%

Kérdező

Ezért kellene elolvasni a cikket amit belinkelsz.

Ott van az első sorban, hogy a hírt átvették a 24.hu-tól és az ő oldalukon ott van ez "Neki a törvény erejénél fogva nőtt a juttatása, miután tavaly megszavazta a kormánytöbbség, hogy a miniszterelnöki illetményt (ami addig 1,5 millió forint volt) a házelnöki tiszteletdíjhoz kötik, az pedig automatikusan emelkedik a bruttó átlagkereset-emelkedés mértékével, ami tavaly 18,5 százalék volt a Központi Statisztikai Hivatal szerint."

A miniszterelnök bére a törvény szerint emelkedett most, nem magának emelte meg a fizetését. Ha az átlagbér nem emelkedik akkor a miniszterelnök fizetése sem emelkedik.

2023. szept. 22. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
23%
Gondolom azzal, hogy ezt kiírtad ide gyakori kérdésekre most már igenis sok jót cselekedtél ezzel a nép nevében.
2023. szept. 22. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
37%
Ott vagytok 2 millióan Pesten, hát hajrá.
2023. szept. 22. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
39%

"Most a gyávákat kérdeztem nem rólam van szó ha ez még nem esett volna le!"


Rólad is van szó. Te is a nép része vagy, és te is gyáva vagy, de a férgebb fajtából való, akik csak oltogatja a másikakat, aztán ha balhé van, vagy retorzió, akkor szépen visszamászik a rejtekébe és sunnyog.


Söprögessél a saját portádon, tegyel te valamit.

2023. szept. 22. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:
Mi ebben az oltogatás? Az hogy kimondom amit mások nem mernek? Ez érdekes. Ki is kezdett zsidózni meg ilyenek? Ki is irkál ide nyaliskodásból? Először nézz magadba!! Jah és te honnan tudod mit mikor mit tettem?
2023. szept. 22. 11:49
 17/26 anonim ***** válasza:
36%

"Ki is kezdett zsidózni meg ilyenek?"

Nem tudom, én biztos nem.


"Ki is irkál ide nyaliskodásból?"

Te honnan tudod, ki milyen szándékból ír?


"Először nézz magadba!!"

Megteszem majdnem minden nap.


"Jah és te honnan tudod mit mikor mit tettem?"

Ahonnan te, hogy valaki nyaliskodásból ír, vagy valami más miatt.

2023. szept. 22. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:
Akkor nyalis vagy ez már bizonyítottad! Köszönjük! Most olyan szóljon hozzá aki nem nyalis!
2023. szept. 22. 12:32
 19/26 anonim ***** válasza:
47%
Igen, és kinek nyalok?
2023. szept. 22. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
36%
A kérdező esetén sejthető, hogy ő kinek. De a 23-as válaszoló? Ez a nap kérdése.
2023. szept. 22. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!