Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » "DK:sem az emberek, sem a...

"DK:sem az emberek, sem a családok, sem a vállalkozások nem bírnak ki több megszorítást" Hogy lehet egy ellenzéki pártnak ennyire sz.r kommunikációja? Látszik, hogy jól él még a magyar, nagyon messze még attól, hogy húzni kelljen a nadrágszíjon.

Figyelt kérdés
2023. szept. 22. 07:45
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

#9+#10

Majd mikor jövőre a Fidesz választásokon ismét elsöprő győzelmet arat, akkor el lehet gondolkodni, hogy miért is...nem az agymosás és nem az ellenzék miatt, hanem mert jól él a magyar. (Ha magyar prolinak azon kellene gondolkodnia hó végén, hogy húst vegyen vagy kocsit tankoljon, úgy leszavazna Gyurcsányra mint a huzat, hátha annál nem kell választania).

2023. szept. 22. 10:40
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

https://www.youtube.com/watch?v=5X3hKKwArxs


Itt van a törzsgárda, aki szavaz... "A Fideszre szavaztam, nem arra kellett volna? - YouTube"

2023. szept. 22. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
A magyar hogy élne már jól? Meg sem közelíti egy átlag osztrák életszínvonalát sem
2023. szept. 22. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

#13 már bőven utolértük az osztrákokat...

Csak egy mai elkapott cikk, hogy mától kapható iPhone15:

"Egyes kereskedők négyszer több előrendelésről számoltak be, mint amit az iPhone 14 Pro Maxnál regisztráltak egy évvel ezelőtt."

Soha nem éltünk ilyen jól...

2023. szept. 22. 11:45
 15/18 anonim ***** válasza:
47%
#14 te tényleg ilyen hülye vagy, vagy szándékosan trollkodsz?
2023. szept. 22. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Kérdeztem valamit: én mint átlag melós, milyen megszorításokat kaptam a kormánytól?
2023. szept. 23. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Fel lett sorolva
2023. szept. 24. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

17


Extra költségek nem terhelik a bankszámlám, személygépkocsim pedig nincs. A nyugdíjpénztáras megtakarításom teljesen rendben van, mert szorosan nyomon követem, és mindig az állami biztosítóhoz tartoztam. Egyébként hol vannak azoknak az embereknek a megtakarításai, akiknek pl 5000 forint hozamot fizetett a nyugati magánnyugdíj biztosító 15 év után?

2023. szept. 24. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!