Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fideszesek! Még mindig biztosr...

Fideszesek! Még mindig biztosra állítjátok, hogy Orbán nem vezeti ki az országunkat az EU-ból, és meg fogjuk kapni az EU-s pénzeket?

Figyelt kérdés

[link]

Addig-addig packázik, míg túlfeszíti a húrt. Akkor aztán se pénz, se posztó.



2023. szept. 21. 04:27
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
0%
10, olvasd el kérlek a kérdező által bemásolt cikket és érteni fogod.
2023. szept. 21. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
51%
11: Értsd meg, hogy nem fantáziadús cikkekből kell kiindulni, hanem a működő valóságból.
2023. szept. 21. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
12, jelentem, megértettem -bár mindenki más is igy megértené-.
2023. szept. 21. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
11: azt értsd meg, hogy Orbán meg fog vétózni minden olyan változtatást, ami elvenné a jelenlegi vétójogát
2023. szept. 21. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
14, jelentem, hogy megértettem azt is, hogy Orbán nem fog megszavazni semmit, azt is megértettem, hogy nem fantáziadús cikkekből kell kiindulni, hanem a működö valóságból, az egyetlen probléma az én megértéseimmel az, hogy nem én hozok döntéseket az EU-ban, igy, akármennyire is értem én meg ezeket, az halottnak a csók.
2023. szept. 21. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:

"igen, ebből a javaslatból nem lesz semmi"

Anno még nem azt mondogatták, hogy az "EU-s pénzek felfüggesztéséből se lesz semmi"?


"kirakni nem fognak, mert erre nincs szabály az EU mechanizmusban"

Ez téves. Kilépési szándéknak tekinthető, ha egy tagállam nem tartja be közös szabályokat.

2023. szept. 21. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:

16: idézd az erre vonatkozó EU paragrafust pontos számmal és szöveggel


Mert csak annak van jogi érvénye, ami benne van az elfogadott szerződésben, minden más csak álmodozás.

2023. szept. 21. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
17# azúta már bele írhatták. Naponta változnak a szabályok. Tegnap piros, ma már kék..
2023. szept. 21. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
17, miért ő idézze? Te nem tudod a saját igazad magadtól megvédeni?
2023. szept. 21. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
0%
19: ő állítja, hogy egy ország kidobására van mechanizmus, így neki kell alátámasztania az állítását, hogy az EU szerződés mely pontja szól erről
2023. szept. 21. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!