Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ellenzéki vezetésű fővárosi...

Ellenzéki vezetésű fővárosi kerületekben élők! Meg vagytok elégedve a kerület vezetésével vagy nem?

Figyelt kérdés
2023. szept. 18. 19:21
A kérdező szavazást indított:
Nagyon
Inkább igen
Inkább nem
Egyáltalán nem
Nem érdekel, nem foglalkozol vele
21 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
70%
XIV. kerületi vagyok, nem vagyok megelégedve. Az önkormányzat a kormánnyal karöltve visz véghez olyan építkezéseket, amelyeket nem szeretnének a lakosok. Egyiket se érdekli a véleményünk.
2023. szept. 18. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
35%
Nálunk, Újpesten Déri Tibor a polgármester. Gyakorlatilag amióta megválasztották, az összes beruházás leállt, a kerület egy helyben topog. Közel 4 éves regnálása alatt egyetlen említésre méltó dolgot tett: A Momentumból átlépett a DK-ba...
2023. szept. 18. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
50%
Teljesen hidegen hagy. Nincs különbség. Ugyanolyan a kerület mint a Fideszes érában.
2023. szept. 18. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
66%
XIII. kerület az egész ország egyik legjobb önkormányzata :) Rendszerváltás óta MSZP-s.
2023. szept. 18. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
#5 Osztom a véleményed.
2023. szept. 18. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
IX. kerület, fideszesként szavaztam Baranyi Krisztinára, és nem igazán váltotta be a hozzá fűzött reményeket. De hey, legalább nem eggyel arrébb, Pikó Józsefvárosában élek, az is valami.
2023. szept. 18. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
96%
IX. kerület, amióta van saját kátyúzógépe a kerületnek, néhány nap alatt elintézik a burkolat bontásával járó munkákat. Korábban nem volt ritka, hogy felbontották a járdát mert valami csövet kicseréltek, aztán eg yhónapig lehetett kerülgetni a gödröt.
2023. szept. 18. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
51%
Én is a XIII-ban lakom, egész jól működik, fejlődik a kerület, de az utóbbi időkben elkezdték megvonni a kedvezményeket, aminek egyáltalán nem örülök. Például a parkolási kedvezmény módosításával, meg a kerületi kártyás kuponokkal eléggé kihúzták a gyufát nálam.
2023. szept. 19. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!