Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A szocializmusban az emberek...

A szocializmusban az emberek úgy szurkoltak a szovjeteknek például az afgánok ellen, vagy az észak-koreaiaknak a déliek ellen, mint ma a fideszesek az oroszoknak?

Figyelt kérdés

2023. szept. 15. 15:04
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
59%
Van konkrétan, bizonyítékokkal alátámasztott statisztikád arról, hogy a fideszesek (ami egy heterogén csoport) az oroszoknak szurkolnak? Vagy csak láttál 1-2 történetesen fideszszavazót, akik oroszpártiák és ebből ilyen messzemenő következtetés pottyant ki az agyadból?
2023. szept. 15. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
27%

kérdező, neked fingod nincs arról a kárról, amit az orosz bevonulás okozott Afganisztánba...

Kis hazánknak nagyobb kárt okozott akkor a COCOM, mint most a kártékony Brüsszel..amúgy ki a fideszes te szerencsétlen?

2023. szept. 15. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
27%
Úgy szurkoltak, mint a mostani ellenzékiek az USA-nak a 2000-es évek eleji arabok elleni hàborúikban. Mert hogy szerintük az rendben van ha ők csinálják…
2023. szept. 15. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
Terroristákért nem kár
2023. szept. 15. 15:28
 5/26 anonim ***** válasza:
97%
Nem. A szocializmusban az emberek túlnyomó többsége eleve rühellte a szovjeteket. Valahogy akkor még nem volt ennyi hülye.
2023. szept. 15. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 Jeffrey Spender ***** válasza:
32%

A szocializmusban azt sem tudták, hogy kicsodák - micsodák élnek Irakban és Iránban, nemhogy az azon túl fekvő Afganisztánban.


40 évvel ezelőtt sem voltak semmivel értelmesebbek az emberek, csak akkor még nem volt internet. Akkor csak a családod, meg a falu / lakóközösség tudta, hogy hülye vagy. Ma az egész világ :D



https://www.youtube.com/watch?v=SpC0EjjFJFQ


3:05-nél kezdődik a részlet.



A másik, miből állapítod meg, hogy aki Fideszes, az oroszpárti ?


Én pl. rühellem a Fideszt, ugyanakkor a Mi Hazánkot is proli és populista pártnak tartom, az Ellenzék is megélhetési politikusok gyülekezete.


Ha Gyurcsány lenne a Kormányfőnk, és ő járna össze Putyinnal, akkor milyen szimpatizáns / pártállású lennél ?


[link]


[link]



Én az esetben is az oroszokkal lennék megértő.

2023. szept. 15. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 Jeffrey Spender ***** válasza:
100%
Amúgy az ukránok is szovjetek voltak, csak szólok ...
2023. szept. 15. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
72%

Akkoriban a szovjetek (oroszok) nem voltak tul nepszeruek az orszagban.

Korabban a fideszek sem szerettek a ruszkikat, csak miota orban szopja putyint minden megvaltozott

2023. szept. 15. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
0%

#6

Ha ma Gyurcsany putyin segget nyalja, akkor jogosan itelheted el.


De te 2006-os kepeket szurtal be, amikor meg nem volt persona no grata

2023. szept. 15. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
25%

#6-os Ha nekem szántad, a családomon, meg a lakóközösségemen kívül ismertem még jó néhány embert. Mindenki utálta az oroszokat, ha lett volna valaki, aki mégsem, az inkább meg sem szólalt, mert kiröhögték volna.

Gyurcsány meg soha életemben nem szavaztam és nem is fogok. A Fideszre sajnos már igen. 2010-ig több cikluson keresztül is mindig rájuk szavaztam. Hogy tört volna le a kezem inkább.

2023. szept. 15. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!