Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szijjártó üzent Stockholmnak?

Szijjártó üzent Stockholmnak?

Figyelt kérdés

2023. szept. 14. 22:35
1 2
 11/20 Salx Narval ***** válasza:
74%
Mint a gyerekek "ha te hazudozol rólam, akkor nem játszok veled egy csapatban".:D Komolyan kérdezem, tényleg ilyen érvek alapján kell megítélni egy ország csatlakozási kérelmét egy katonai tömbhöz? Két ország vélt vagy valós sérelmei, pitiáner adok-kapok egymásra mutogatásai döntsék el mi jó, v nem egy nemzetközi egység számára? A NATO döntéshozó testülete is felelős a kialakult helyzet miatt, annyira demokratikusak akartak lenni, hogy a saját kezüket kötötték meg azzal, hogy nem többségi szavazatok alapján döntenek.
2023. szept. 15. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
20%
"Több tiszteletet!".
2023. szept. 15. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
4%

A svédek jó úton járnak afféle, amit nagyon bánni fognak néhány év múlva.

Amúgy pedig szerintem is több tiszteletet érdemel Magyarország, eb tutira nem szavaznám meg a NATO csatlakozásukat.

Ráadásul addig sem, amíg az EU ide nem adja a nekünk jogosan járó pénzt... legalább lenne egy kis " motiváció" a svédek számára 🤔🤔🤔

2023. szept. 15. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
52%

"Amúgy pedig szerintem is több tiszteletet érdemel Magyarország, eb tutira nem szavaznám meg a NATO csatlakozásukat."

A tiszteletet csak kiérdemelni lehet, kikényszeríteni nem. A kényszertisztelet az olyan, mint a kényszermosoly: sosem őszinte. Ahhoz viszont, hogy kiérdemeljük, ahhoz valamit le is kellene tenni az asztalra. Nekünk eddig a nagy szánk mellett EU-s rekordinflációt meg rekordvisszaesést sikerült produkálnunk a gazdasági közösségén belül. Ezzel nem fogunk tiszteletet kiérdemelni. Ezzel nem tiszteletet fogunk kiérdemelni.

2023. szept. 15. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
46%

"Jah, kár hogy baromság amitt írtál 😂😂"


Nem baromság.


[link]


Itt írják a cikk végén.


"Nálunk meg 40ezer ember halt bele"


Na ez viszont valóban bődületes nagy baromság.


"nem kellett volna a magyar kormánynak elengedni az embercsempészeket a börtönből."


Ez tavalyi adat, szal nem tudom miről beszélsz, de ma már nem igyál több hígítót 😁😁😁

2023. szept. 15. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
31%

"tiszteletet csak kiérdemelni lehet"


Na, akkor majd ha a svédek integrálják a migránsokat, majd akkor dumáljanak.

Amíg napi szinten van lövöldözés, robbantás, ártatlanok halnak meg, addig nekik csitu van.

2023. szept. 15. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
11%

#14. "A tiszteletet csak kiérdemelni lehet, kikényszeríteni nem."


Értelmes emberek legalábbis a diplomácia világában nem viselkednek tiszteletlenül a másikkal, a többieknek (pl. svédek) meg tilos.


Az meg külön vicces, hogy szerinted ez bármily kapcsolatban áll a gazdasági mutatókkal, de igazából nem lepődtem meg. A ballibek tényleg úgy működnek, hogy őket egy belga vagy egy holland le is hugyozhatja, még annak a tahónak fognak igazat adni, hiszen gazdagabb...tényleg nem lepődik meg senki, de saját erkölcsi elfajzottságotokat ne próbáljátok mindenki máson is számonkérni!

2023. szept. 15. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

15


A robbantás=lövöldözés? :DDD


[link]


De jó, hogy a tényeket ilyen szinten figyelmen kívül hagyod :D Jó életed lehet, azt látsz, amit akarsz! :DD


Az embercsempészes dolgot meg nem én írtam, ki iszik akkor itt higítót? :D


Egyébként igen, elengedték a bűnözőket, akik továbbra is bűnöznek valahol, köszönjük fidesz kdnp, köszönjük o1g!


idióta bohóc :D

2023. szept. 15. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

"obbantás=lövöldözés? :DDD"


Igazad van, így mindjárt más, 391 db lövöldözés vagy robbantás, nem mindegy 😂😂😂


"hogy a tényeket ilyen szinten figyelmen kívül hagyod"


Nem hagyom, te hagyod.

Svédországban is van ilyen halálozás, szal nem tudom mit vered magad.


"embercsempészes dolgot meg nem én írtam"


Nem is neked írtam.

2023. szept. 15. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
91%

"Egyébként igen, elengedték a bűnözőket, akik továbbra is bűnöznek valahol, köszönjük fidesz kdnp, köszönjük o1g!"

Fun fact: Nem is olyan nagyon messze attól, aki szélnek eresztette őket :D

[link]

2023. szept. 15. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!