Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Egyetértetek Novák Katalin...

Egyetértetek Novák Katalin elnök asszonnyal, aki szerint ma a családok szabadságharca zajlik?

Figyelt kérdés

[link]


A köztársasági elnök a demográfiai csúcson meghirdette a családok szabadságharcának 12 pontját is. Kijelentette, hogy nem hagyjuk sem a templomot, sem az iskolát. Visszaemlékezett gyermekei születéseire, az családellenes időszak volt, amikor úgy tűnhetett, a magyar családok lemondanak a jövőről, s így a magyar nemzet ügye is elveszett, ám nem így történt.


2023. szept. 14. 13:00
A kérdező szavazást indított:
Bizony nagyon igaza van
Nem, egyáltalán nincs igaza
30 szavazat
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
96%

Én már az elnevezésen jót röhögtem:

Demográfiai csúcs!

A demográfiai csúcstól nagyon messze vagyunk, 43 éve folyamatosan csökken a népesség.

De ebben az orwelli világban mindent ellenkezőleg kell nevezni (a Bőség Minisztérium az emberek éheztetésével, a Szeretet Minisztérium háborúk indításával foglalkozik, mint tudjuk).

2023. szept. 14. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
88%
Nyilván igaza van, mert amit mond az szép és jó. Csak hát még jobb lenne ha ezek nem csak üres marketing szavak lennének és nem a tök ellenkezőjét csinálnák szokás szerint annak amit mondanak.
2023. szept. 14. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
88%
#1 Tulajdonképpen igaz, hogy most demográfiai csúcs van mert innentől már csak lefelé vezet az út.
2023. szept. 14. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

"6. Megfelelő lehetőséget a gyermekeseknek!"


Azért keményen megizzadtak, hogy összejöjjön a 12 pont :D

2023. szept. 14. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha fel akarnák szabaditani ezeket a családokat, elég lenne, ha lemondanának és feloszlatnák a fideszt, meg a megafont.
2023. szept. 14. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Elolvastam, hát elég semmitmondó...

Meg az eddigi kommunikáció és intézkedések alapján valószínűsítem, hogy férjemmel mi nem számítunk családnak, mert három gyerek helyett nulla gyerek van, vannak viszont beteg szüleim.

2023. szept. 14. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Igen, a családok szabadságharca zajlik az ellen a globális hatalom ellen, amelyiknek a magyarországi helytartója a Fidesz.
2023. szept. 14. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
93%
Tulajdonképpen igen, csak a Fidesz ellen zajlik az a szabadságharc, akik családbarát kormánynak hazudják magukat, de az intézkedéseikkel szembeköpik a családokat, Katika meg csak aláír, egy toll olcsóbb lett volna.
2023. szept. 14. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Ekkora semmitmondó kliséhalmazt rég láttam. Nem röhögte el magát, miközben ezt felolvasta?
2023. szept. 14. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Világbékét a családoknak.
2023. szept. 14. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!