Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Elhiszed, hogy a Fidesz...

Elhiszed, hogy a Fidesz pártigazgatója, frakcióvezető-helyettese, Kubatov Gábor nem hallott az 56-os forradalmárokat a fasizmussal összefüggésbe hozó orosz tankönyvek ügyéről?

Figyelt kérdés

Riporter: - A Facebook-oldalán rendszeresen megemlékezik az évfordulókon az 1956-os forradalomról és szabadságharcról. Nem bántja, hogy a kormány nem utasította el erélyesebben annak az új orosz tankönyvnek az állításait, amely szerint fasiszták lázadtak 1956-ban?


Kubatov: - Nem is hallottam erről.


Riporter: - Nem?


Kubatov: - Nem. Mikor volt ez?


Riporter: - A napokban elég sokat foglalkoztak a sajtóban ezzel az orosz tankönyvvel.


Kubatov: - Pihentem. Tényleg nem hallottam erről.


[link]



2023. szept. 11. 11:38
A kérdező szavazást indított:
Ha ezt mondta, akkor az biztosan így is van, utólag is kellemes pihenést kívánok Kubatov úrnak!
Csak a szokásos fideszes kérdés-elkerülés, mellébeszélés. Azok közül is az egyik legszánalmasabb
Egyéb
22 szavazat
 1/5 A kérdező kommentje:
Az orosz tankönyvet mentegetőknek szolok, hogy ez most nem Putyinmosdató topic, felesleges ide a “nem is az van bennük” duma. A kérdésre válaszoljatok ti is, legyetek szívesek.
2023. szept. 11. 11:41
 2/5 anonim ***** válasza:
22%
El. Ha nem olvassa a dollármédiát nem is tudhat róla.
2023. szept. 11. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
80%
Pontosan tudják, de azonnal készítenek egy kifogást, hogy hogyan térjenek ki a kérdés elől.
2023. szept. 11. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 hollófernyiges ***** válasza:
84%
Lehet hogy nincs wifi a yachton.
2023. szept. 11. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Kár volt eszembe hoznod ezt a férget, hánynom kell, mikor meglátom a ronda fideszes pofáját.
2023. szept. 12. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!