Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Novák Előd szerint Vonának a...

Novák Előd szerint Vonának a cirkuszban lenne a helye, nem a pártpolitikában. Vélemény?

Figyelt kérdés

Mint átváltozóművész. [link]

Novák Előd, a Jobbikból kivált Mi Hazánk alelnöke és parlamenti képviselője szerint viszont Vonának átváltozóművészként a cirkuszban nagyobb sikere lenne, úgy fogalmazott: „Az Iráni Forradalmi Gárda hazánkba hívásától kezdve a TV2 és az RTL Klub helyének sóval való behintéséig számos markánsnak szánt, de inkább komolytalan javaslata volt, a szórakoztatóiparban kéne inkább elhelyezkednie.”



2023. szept. 8. 07:53
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
51%

Nem hittem volna, hogy valaha is lesz olyan, hogy igazat adok ennek a melegzászló gyűjtő gyereknek, de, hát tévedni emberi dolog.

Tévedtem, igaza van.

2023. szept. 8. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
30%
Igaza van Elődnek!
2023. szept. 8. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
77%

Aki egyszer visszavonult látványosan a politikaitól, az ne köpje szembe magát.

Különben is,kiket akar megszólitani?

A szélső jobbot nem tudja a cukiskodás , balra kormányzás után ,őket kvázi elárulta.

Sőt ,a Mi Hazánk ezért jött létre.

Aki mérséklet jobbos,és nem akar a fideszre szavazni,az vagy Mi Hazánkos lett,vagy ott a Márki-Zay Péter mozgalma, a Jakab féle párt, illetve a Gyöngyösi féle jobbik,-bár az utóbbiról szerintem ők sem tudják hogy mik ők...

Szerintem nincs igazán kereslet arra amire Vona készül.

Az intellektuális elemzések nem álltak neki rosszul, akár a Youtubon,akár az ÖT ben.

Ott meg kellet volna állni..

2023. szept. 8. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
64%

"számos markánsnak szánt, de inkább komolytalan javaslata volt, a szórakoztatóiparban kéne inkább elhelyezkednie."


1) Pont Novák Előd mondja, aki az 5 perc hírverést okozó performanszok mestere.

2) Amikor Vonának voltak ilyen húzásai, Előd hol volt? Ja, mellette teljes mellszélességgel. Akkor lett baja Vona Gáborral, amikor irányt akart váltani és értelmesebben politizálni.

2023. szept. 8. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
40%
Igaza van.
2023. szept. 8. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Vona Gábor elég karizmatikus személyiség akar miniszterelnök is lehetett volna viszont Nováknak ebben igaza van, a tevékenységeit látva nekem az esik le hogy nem találja a helyét. Ami még fiatalon rendben van de 40 évesen két gyerekes családapaként kicsit gáz
2023. szept. 8. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
17%

"Az intellektuális elemzések nem álltak neki rosszul"

Politikusként se szerettem sose, még akkor sem amikor szimpatizáltam egy kicsit a Jobbikkal, de ahogy az értelmiségit próbálja játszani az szánalmas. Nekem olyan ez, mint amikor a hülye okoskodik.

2023. szept. 8. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
52%
Ja, ott lenne a helye, Novák Előddel együtt.
2023. szept. 8. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
30%
Lehetne akár táncosnő is - Sanghajban.
2023. szept. 8. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
63%
Vona ma már csak múltidő kb 2006-2013ig vállalható volt.
2023. szept. 8. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!