Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A liberálisok utálnak mindenki...

A liberálisok utálnak mindenkit, aki nem kellőképpen európaias és érzékenyített?

Figyelt kérdés
Bár fura, mert az illegális bevándorlókat meg tisztelik. Csalogatják az EU-ba őket. Pedig ők aztán messze állnak a liberalizmustól.
2023. szept. 4. 14:27
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
64%

A kérdésedben megfogalmazott állítás nem igaz.


A liberálisok nem utálnak mindenkit, aki nem az ő értékeiket vallja. Másfelől meg te is eléggé érzékenyített vagy, pl. olyan hívószavakra, mint Trianon, migráns, nemzet, faj, élettér...

2023. szept. 4. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
69%
Nem. Csak téged utálnak nagyon.
2023. szept. 4. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
55%

Nem, akkor nem lennék liberális.

Én mindenkit utálok, megkülönböztetés nélkül.

2023. szept. 4. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
15%

Igen utálnak mindenkit, aki nem 100%-ban ért egyet velük. A fideszesekkel együtt ugyanolyanok mint a jehova tanúi. Vagy mindenben egyet értesz velük kritika nélkül, vagy kiátkoznak.


Mivel én se a ballibekkel se a fidesszel nem értek 100%-ban egyet, ezért engem pl mindkét szekta követői kiutált.

2023. szept. 4. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
75%
Néha le kellene szakadni a lakájmédia csecseiről, akkor nem kérdeznél hülyeségeket. Amit aláhánytál az meg nettó hazugság. Gratulálok, ma már ne csinálj semmit, megtetted a magadét.
2023. szept. 4. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

#6

"Amit aláhánytál az meg nettó hazugság."

Szerinted kik csalogatják az afrikai népeket ide? Az NGO hajók nem mennek ám ingyen.

A migránsoknak nincs pénzük. Mégis kifizetik a sok ezer eurós utakat. Ki pénzeli őket? Biztos a retardjobberek, csak azért hogy lehessen migránsozni.

2023. szept. 4. 14:55
 7/16 anonim ***** válasza:
50%

Mostanában egyre több hülyeséget kell kérdezni, hogy ugyanannyi krumplit küldjenek a pártközpontból, mint eddig?


Beütött a válság, vagy mi van? Régen naponta feleennyi kérdést sem tettél fel.

2023. szept. 4. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
77%
7, Orbán, most hoz be fél milla nettó bevándorlót, én nem biztos, hogy eröltetném ezt a témát, mert mellémegy, nem kicsit, nagyon.
2023. szept. 4. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Azt hiszitek, hogy Orbán hívő vagyok?

A maffiavezért, és a nemzetromboló balliberális migráns simogató globalista gondolkodásmódot is megvetem.

2023. szept. 4. 15:02
 10/16 anonim ***** válasza:
59%

Akkor te ilyen migatyánkos turbómagyar vagy?


Azok is csak Orbán fizetési listájáról kapják a betevőt.

2023. szept. 4. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!