Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Csak nálunk történt ilyeen......

Csak nálunk történt ilyeen... másnak is va_n tapasztalata erről, hogy ilyet csináltak magyar vállalkozókkal? Elvesztették a megélhetésüket és cégüket, mert a NER és Fidesz körök rátették a kezüket...

Figyelt kérdés

Nagyon súlyos vádak ezek a NER-re és Orbánra nézve Pesty Lászlótól.

Az én környezetben 2 ilyen esetről hallottam igaz évekkel ezelőtt.

Akkor a Fideszes "császár" a magyar kisvállalkozótól elvette a megélhetését és a milliomoshoz került a vállalkozás azzal fenyegetve meg a kisvállalkozót hogy ezek után nem fog megbízást kapni az önkormányzattól. Persze csak mesélte érintett haverom, felvenni nem tudta. De utána valamivel átadta a megrendeléseit.


Eddig azt hallottam minden fideszestől hogy azért jó hogy működik a nemzeti kapitalizmus mert a multiktól elveszi a hasznot. De nekem az a tapasztalatom, hogy a magyar tisztességes emberektől veszi el a hasznot csak azért hogy Orbánt és klikkjét gazdagítsa ezzel.


Azt hittem eddig ezek egyedi esetek, és hogy efelett a választói közönség továbblép, nem izgatja őket.

Erre jön Pesty és elmondja hogy ezt nagyon nagy bűnnek tartja.

Hát mit mondjak én is...


[link]



2023. szept. 2. 12:26
 1/4 anonim ***** válasza:
16%

Szokásos kamuzás, soha nincs egy konkrétum sem, mikor, ki, melyik cég stb, ezzel együtt a magyar önkormányzatoknál (az ellenzékieknél is), aligha megy minden tisztán. Lásd:


[link]

2023. szept. 2. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 szántóvető ***** válasza:
68%
persze,ezek mindennapos dolgok.így vesznek meg cégeket,földeket,ingatlanokat,így vette meg lázár a vadászkastélyát,holott eszébe sem állt eladnia azt a tulajnak.
2023. szept. 2. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
1. én konkrétumot nem írnék most, mert nem akarom kellemetlenebb helyzetbe hozni az ismerősömet. Pont ettől zseniális ez a rablási forma a fideszben, mert nem tudod bizonyítani, hogy egyik napról másikra valaki miért adta el a jólmenő vállalkozását és miért állt külföldre dolgozni amikor épp jobban mentek volna itthon a dolgai. Azóta visszajött külföldről családi okok miatt.
2023. szept. 2. 12:45
 4/4 anonim ***** válasza:

Ez kormányról kormányra változatlan alapműködés. Kádár rendszer 2.0, nézz végig a fejeken! Add már be, hogy meglepődtél! Szerinted mit lehetne csinálni, például a korrekt dolgok halmazánál maradva? Kihez mész, unióhoz, usához, reptiliánokhoz, szíriuszi ősmagyarokhoz meg az Eddához? Tényleg, tényleg nem látsz ki a fejedből?


Innen úgy tudsz kilépni, hogy skippeled a rendszert, kábé Alaszka, Kanada, Ausztrália, Új-Zéland szóba jöhet. Ki tudja, meddig. Oké, talán nagyon Észak még okés Európában, még. Döntsd el, hány nyelvet szeretnél megtanulni! :D

2023. szept. 4. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!