Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyarország vezetése nem...

Magyarország vezetése nem fél. Mikor értjük meg végre, hogy ez egy jó dolog?

Figyelt kérdés
Magyarország vezetése meglehetősen reálisan látja az ukrajnai válsággal kapcsolatos helyzetet, és nem fél megvédeni az ország nemzeti érdekeit – mondta Alekszandr Grusko orosz külügyminiszter-helyettes szerdán. Az orosz TV-nek adott nyilatkozatában Grusko kijelentette: „Magyarország az egyetlen ország, amely nem fél nyíltan és nyilvánosan kinyilvánítani nemzeti érdekeit úgy, ahogyan látja” – mondta, hozzátéve: nyilvánvaló, hogy Magyarország jóléte az Oroszországhoz fűződő egészséges, normális kapcsolatokon múlik.
2023. szept. 1. 12:49
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem fél? Ez valami vicc? Folyamatosan fél Putyintól, tavaly is azért nem volt október 23-án megemlékezés mert féltek nehogy Putyin ide is bejöjjön.
2023. szept. 1. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
97%

Magyarország ehy olyan momt az iskolaba a kis spicli...

Mondenhova dörgölözik, es mindenkit hatba támad.

2023. szept. 1. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ebéd után van, én ilyenkor szoktam megérteni dolgokat.
2023. szept. 1. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
8%

Mi a kérdés?

Fél már mitől?

2023. szept. 1. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem félnek, az oroszoktól.
2023. szept. 1. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Mi jó dolog hogy az oroszok dicsérnek minket, hát nem lennék rá büszke, az orosz néppel nincs bajom de a háborút indított politikusaikkal nagyon is van.
2023. szept. 1. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!