Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért kell kritizálni az...

Miért kell kritizálni az aug20 tüzijátékot hogyha egyszer az usában is ugyanez van júli 4-én csak sokkal nagyobb?

Figyelt kérdés
2023. aug. 26. 08:19
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
40%
Hát mert például kutyáknak az a műsor maga a pokol. Nekem nincs kutyám, de láttam, mit élnek át ilyenkor.
2023. aug. 26. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
46%
Több százszor jobb a hallásuk az emberi hallásnál... "Szép műsor" lehet nekik ez - ott bent...
2023. aug. 26. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Máltán is van októberben tüzijáték fesztivál, ott minden este "augusztus 20" van egy hétig mégis kibírják az emberek:)
2023. aug. 31. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

11


Latod, 6 ertekelesbol 4 negativ.


Az ember kib@szottul önző mint látod. Sz@ rnak rá kinek mit okoznak ezzel a fossal, csak bamba keppel bamulhassak az eget fel oraig.

Ilyenek az emberek. Mit gondolsz miert tartunk itt.,

A legtobb ember intelligencia szintje a beka segge alatt van.

A villanyszamlat alig birja kifizetni , az inflaciorol fogalma sincs, szerintem sok aki megy az eget bamulni ures zsebbel az se tudja mi az. Mibol gondolod, hogy az ilyen agytrosztoket erdekeli a kornyezete es felfogja hogy maga alatt vagja a fat? Az ilyenek csak akkor veszik eszre hogy gaz van, amikor rajon hogy a fizetese ket hetre sem eleg, megfullad a levegotol, vagy rakos lesz hiaba vagod tarkón, annyira hulye hogy felfogni sem kepes, nem latja az osszefuggeseket. Es ezek vannak tobben.

Lattad a hulyek paradicsoma cimu filmet?

Nagyon talalo. Nezd meg.

Ostoba birka tömeg.

2023. szept. 2. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!