Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha az USA egymásnak ugrasztja...

Ha az USA egymásnak ugrasztja Kelet-Európát és Oroszországot akkor beállnál véredet ontani az Amerikai Egyesült Államokért?

Figyelt kérdés
Tehát ha a kelet-európai országok és Oroszország közt háború törne ki.

2023. aug. 24. 18:56
A kérdező szavazást indított:
Igen, büszke liberálisként harcolnék Putyin ellen és véremet ontanám United States of America-ért
Igen, büszke konzervatívként mindig is szerettem a katonásdit
Liberális/konzervatív vagyok, de annyira nem, hogy életemet is adjam az elveimért
Egyéb okok miatt nem harcolnék, amiket leírok kommentben (mivel nem vagyok troll)
13 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
32%
Na egy újabb fideszes (komcsi) 🤡
2023. aug. 24. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
27%
Hiányolom azt a választ, hogy jártam iskolába, odafigyeltem töriórán és mélyen megvetem a kérdezőhöz hasonlatos büdös bunkókat, mint a kérdező.
2023. aug. 24. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
81%

Nem, mert nincs semmien kattonai képzettségem.

A NATO országoknak viszont eggyüttesen, főleg amerikának, van akkora hadereje, hogy oroszországot, akár lesöpörhetné.

DE! Ott az atom, ami miatt nem tanácsos. Mert ha moszkvai patkány megszorul az odujában, gomba felhőt kaphat akár a fehér ház is.

2023. aug. 24. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
86%
Ez csak egy elméleti kérdés, tehát nem kell benne az igazságot keresni...
2023. aug. 24. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

#4


Ilyet mi gyk-sok itt nem szoktunk írni. Itt íratlan szabályzatnak számít az oldalon, hogy minden kérdést véresen halálkomolyra kell venni.

Már nem emlékszem pontosan de az egyik kérdést ami Orbán Viktor szentté avatását taglalta is 100+ válasz érkezett és mindenki egymás torkának ugrott gladiátor stílusban

2023. aug. 24. 20:35
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát igen sajnos az emberek ilyenek nem fogják fel hogy csak elméleti szintű a kérdés és rögtön azzal jönnek hogy "hát de ilyen nem is történne meg" meg hasonlók és nem képesek objektívan gondolkodni de hát ez van...
2023. aug. 24. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
74%
Egyböl menekülnék az usb-ba és boldogan élnék 27-áfa nélkül.Ugyan is háboruban jár a menekült státusz de ezt ugy soha nem mondja a kérdezö.Mert ha háboru lesz a fidesz nyugerelen kivül nem marad itt senki azok is azért maradnak mert munkát nem tudnának válalni kint meg nem kapnának a semmire 13 havit.
2023. aug. 24. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerencsére egyre több férfi nem hajlandó katona lenni, nem hajlandó megvédeni a férfiellenes feminista nyugatot. Én is azonnal elmenekülnék, dezertálnék.


odysee.com/@Undead_Chronic:4/american-women-are-scared-that-men-won't:d

https://www.youtube.com/watch?v=DSpkcgG1ozA

2023. aug. 28. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!