Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miután tizenhárom év kétharmad...

Miután tizenhárom év kétharmad után olyan mértékben fogy a magyar, mint utoljára a Kádár rendszerben, elmondható, hogy dr. Orbán Viktor Mihály úr nemzetmegmentő politikája kudarcot vallott?

Figyelt kérdés
Nem kellene adni egy esélyt a lipcsiknek? Ekkora kárt még ők sem tudnának okozni a magyar demográfiában.
2023. aug. 16. 10:30
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
26%
Részeredmények vannak, de erősen torzak. Arról nem is beszélve, hogy a szaporodópénzek jól felverték az ingatlanárakat.
2023. aug. 16. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
46%

#12. "a szaporodópénzek jól felverték az ingatlanárakat."


Tévhit. Emelkedtek azok maguktól is bőszen, a leggyorsabban és legnagyobb mértékben épp azok a kis alapterületű, használt ingatlanok, amire még CSOK-ot sem lehetett felvenni.

2023. aug. 16. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
8, Egyre kisebb lesz az a fél ország. Meg persze a másik fele is. KSH (állami szervezet) legfrissebb felmérése szerint 2070-re 7,5 millió, 2100-ra 5 millió magyar lesz csak. A Kádár rendszerben volt utoljára akkora a népességfogyás, mint ma. Ez már siker!
2023. aug. 16. 11:06
 14/22 anonim ***** válasza:
61%
@13 Ezért stagnálnak/csökkennek az árak, mióta csak olyan világvégi segglyukakban felvehető, ahova amúgy élő ember nem költözne.
2023. aug. 16. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
53%
Orbán viktor mindent jól csinál, akkor is ha nem.
2023. aug. 16. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 szántóvető ***** válasza:
11) mit?én az etnikai összetételre gondoltam,elnézést ha nem fogalmaztam pontosan.
2023. aug. 16. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:

Szóval ötös barátocskám, van ám egy rossz hírem! Elképzelhető, hogy még is a lipcsiknek lesz igazuk. Csak akkor már krvára mindegy lesz, mert elsorvadt a nemzet.


Feltennék még egy kérdést is neked, a jobboldaltól megszokott, egyenes és becsületes választ várok rá! Ki az igazabb magyar, aki azt mondja, hogy "Csak is a fidesz, bármi áron!", vagy aki azt mondja, mindegy, hogy ki fog kormányozni, csak a nemzetnek jó legyen, és például állítsák meg a lassú kihalásunkat? Na?

2023. aug. 16. 11:42
 18/22 anonim ***** válasza:

#14. "Ezért stagnálnak/csökkennek az árak, mióta csak olyan világvégi segglyukakban felvehető, ahova amúgy élő ember nem költözne"


Nem, nem ezért. Több légből kapott hülyeséget ma már nem kérünk, köszi!

2023. aug. 16. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
0%
#16. Én is arra gondoltam. Ezek szerint te lemaradtál arról, hogy a Monarchia felbomlásakor osztrák felebarátaink gondosan átpakoltak hozzánk minden cigányt, azóta is ketyeg az ország alatt ez az etnikai bomba. Aztán még ezt akarjátok érvként felhozni?
2023. aug. 16. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%
19: erre tudnál linkelni egy forrást, hogy így történt, mert ezt nem hallottam így még?
2023. aug. 16. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!