Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Liberális oldalon miért...

Liberális oldalon miért alakult ki ez állandó haza- és öngyűlölet?

Figyelt kérdés

Nagy Zsolt nyilatkozott most olyat, hogy külföldön nagyon szégyelli magát, amikor be kell vallania, hogy magyar. Mindezt miért? Mert nem tetszik neki az aktuális rendszer (tőlem amúgy soha meg nem kérdezték, hogy kire szavazok, sőt pont lesz_rják, hogy ki a miniszterelnök).

Tipikus téveszme, amikor emberek összetévesztik az aktuális hatalmon regnálókat a hazával. Pedig aki a hazáját szereti nem Orbánt vagy az államot szereti, hanem a bölcsőt, ahonnan származik annak több mint 1000 évével, kultúrájával.

Ez az állandó kifelé menni menni akarás is jellemző, ehhez képest Nagy Zsolt még mindig itthon van, pedig sikeres színészként már réges-régen léphetett volna. Pont így az átlag liberális szavazó. Négyévente elhangzik, hogy most aztán tényleg menni kell, ehhez képest azóta is itthon vannak. Annyira akkor mégsem rossz itthon (nyilván lehetne sokkal jobb uniós pénzekkel, normális tanári bérekkel meg egy Lölő nélkül).


De a lényeg, hogy nem értem, miért kell magát a hazát gyűlölni azért, mert nem a mi pártunk van hatalmon? Ezek után mit vár mégis pl. Gyurcsány, amikor hazaszeretetről beszél?



2023. aug. 15. 14:53
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
92%
Egyáltalán nem utálom a hazámat meg magamat se, ehhez mit szólsz? Még a fidesz-birkákat se utálom, szomorú és csalódott vagyok inkább, hogy itt tart az ország miattuk.
2023. aug. 15. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
83%
Fideszes oldalon miért alakult ki ez állandó haza- és öngyűlölet?
2023. aug. 15. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
88%

A fidesz oldalon miért van ez a hazaárúlós hangulat

Oroszímádat, kinai imádat

Miért kell nektek mindig valakinek a ánuszát kényeztetnetek? Csak igy érzitek magatokat jól vagy mi?

2023. aug. 15. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
82%
A fideszeseknél jellemzőbb, amit írsz, hiszen azokra szavaznak, akik ártanak nekik és a hazának is.
2023. aug. 15. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
83%

“ Tipikus téveszme, amikor emberek összetévesztik az aktuális hatalmon regnálókat a hazával.”


Mimagyarok. Tipikus fideszes téveszme, igazad van.

2023. aug. 15. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
90%
Megértem, mostmár nekem is elegem van ebből a buta csőcselékből amit hazának neveznek, akik megint összehoztak egy diktaturát. És most megint azért kéne küzdeni kitudja hány évtizedik, hogy ez a diktatura is megszünjön.
2023. aug. 15. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
80%
Nem a hazát és magunkat utáljuk, hanem csuti törpét és cimboráit.
2023. aug. 15. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
39%

"Tipikus téveszme, amikor emberek összetévesztik az aktuális hatalmon regnálókat a hazával. "


Nem téveszme.

Amilyen a "haza", olyanok azok, akik hatalmon vannak.


Ez a középkorb-zuló, feudalizmus-romantizáló, álkeresztény, képmutató, végtelenül ostoba, proli, korrupt, jachtonfeketepákórab-szó-kokainozó, brüsszeli illegális bzivonat bulikból ereszen kábszerrel menekülő, szellemifogyatékos lölős, rogános, cigányorbános, tiborzos, tótgabis elit pontosan azt képezi le, hogy milyen ez az ország, ez a nemzet, ez a nép.

2023. aug. 15. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
88%
#6, az a gond, hogy Orbán egy dologhoz ért a közpénz magánosításán túl, a nép manipulálása, és ehhez megvett minden eszközt. TV, Újság, Rádió, telefon társaságok...
2023. aug. 15. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
69%

Az én hazám egy gyönyörű hely volt remek emberekkel.


Ez a propagandával agymosott, gyűlölködő, lepusztult, kisemmizett, hülyének nézett birka társadalom nem az én hazám. Aki akarja szeretgesse, csókolgassa orbán viktorral együtt, én nem fogom.

2023. aug. 15. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!