Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Fidesz elismerte, hogy...

A Fidesz elismerte, hogy teljesen csődött mondott az etnikai politikájuk? Gulyás Gergely kijelentette, hogy a cigány gyerekek miatt lett mindenidők legrosszabb teljesítménye a diákoknak.

Figyelt kérdés

Aki nem burokban él és nem Budán lakik az a szemével tapasztalhatja, hogy a cigányság egyre nagyobb létszámmal képviselteti magát Magyagyarországon.

Erre mit csinál a mi nagy bölcs "jobboldali" kormányunk a parlamentbe?

Aki ezt a témát fel meri hozni azt pénzbírságra ítéli a bajuszos házmester.



2023. aug. 12. 16:42
 1/5 anonim ***** válasza:
9%

Nem lehet cigányellenes politikát folytatniuk, mert a cigányok az egyetlen népcsoport az országban akik hajlandóak gyereket csinálni, így nem lesz más választás, mint megpróbálni valahogy beterelni őket a gyárba dolgozni.


Tetszett volna több fehér gyereket szülni...

2023. aug. 12. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
63%

Cigány vagyok, nem tagadom,

amit szarok, neked adom.

2023. aug. 12. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
83%

1

Rossz a logika.

Szerintem egy ország célja nem az kéne legyen, hogy darabszámra minél több ember éljen benne, hanem az, hogy egy fenntartható fejlődést mutasson fel.

Na most én értem, hogy egyes csoportok tagjai 10-15-20 gyereket nyomnak ki magukból, de mégis milyen körülmények közé? Konkrétan bármely ország bármely népe ugyanolyan nyomorban és szegénységben élne, ha abszolút nem foglalkozna a fogamzásgátlással, és a nők 14-től 40 éves korukig szotyogtatnák a gyerekeiket, akikre aztán szarnak magasból.


Tehát nem, egyáltalán nem a putri életmódjának kiterjesztése lenne a kívánatos szerintem.

2023. aug. 12. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
84%

Sosem fogják beismerni a hibáikat. Nagyon jól tudják, milyen a cigányok. De mivel ők sem magyarok, nem is érdekli őket. Sőt, valószínűleg kedvező számukra a cigányság növekedése. Ne azt nézd, amit Orbán mond.

1, hozni kell külföldieket, és hozni is fogunk normálisabbakat, mint a hazai kisebbség. Már most is jönnek. A cigányságra nem igazán lehet építeni, a munkamoráljuk, a moráljuk, a bűnözési statisztikák, az asszimiláció hiánya, a nagyon alacsony iskolázottság, stb. miatt.

2023. aug. 12. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
81%

"Szerintem egy ország célja nem az kéne legyen, hogy darabszámra minél több ember éljen benne"


Sajnos a darabszám szükséges, csak nem elégséges feltétele bármilyen gazdasági növekedésnek. Darabszám nélkül csak lassú nyomorbadőlés van.

2023. aug. 12. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!