Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha minden párt programja...

Ha minden párt programja kivitelezhetetlen az emberek többsége szerint, akkor minek kell programokat készíteni?

Figyelt kérdés
Miért nem elég pár hülye nyilatkozat, úgyis menki arra hallgat/figyel fel!
2010. okt. 15. 16:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Mert valamivel meg kell etetni az embereket, hogy rájuk szavazzanak.
2010. okt. 15. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De ahhoz minek kell ez az x oldalas brossúra? tök fölösleges, mert az embereket úgysem érdekli (engem mondjuk igen, de ez most más)
2010. okt. 15. 16:24
 3/5 anonim ***** válasza:
70%
A választások előtt ugyebár ész nélkül tömték a postaládáinkat az összes párt szórólapjaival,ahol néhány pontban leírták mik a céljaik,mit szeretnének..stb. Na most ezeket úgy csak-csak átfutja az ember,függetlenül attól,hogy melyik párttal szimpatizál. (Én pl. Jobbikos vagyok,de elolvastam az MSZP és az LMP szórólapját is.)Szóval a nyilatkozatokban szereplő általuk véghez kívánt vinni változások mikéntjét és hogyanját írják le a programban. Aztán ezt vagy reálisnak tartja a nép,vagy nem...
2010. okt. 15. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
91%
Mi volt a fidesz programja?
2010. okt. 15. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Van aki elolvassa, átolvassa. Az más kérdés, hogy ezekből a programokból szinte SEMMI nem igaz, és ritkán vannak alátámasztva valós adatokkal.


A kérdés végülis jogos, program kb. azért van, hogy lehessen rá hivatkozni, hogy nekünk biza' van programunk.

2010. okt. 16. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!