Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Akik biztosan tudják, hogy...

Akik biztosan tudják, hogy most rosszabb lenne az ellenzékkel minden, adnának néhány előrejelzést a jelenlegi kormánnyal kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Rengeteg tehetséges jós van, pontosan tudják mi lett volna ha az ellenzék győz (adóemelés, rezsicsökkentés eltörlése stb), most az érdekelne, mi várható a jövőben a fidesztől (rezsicsökkentés, adók, támogatások, euró árfolyam ilyenek).

Köszi minden tehetséges jövőlátónak a választ! Bármilyen infó jól jöhet!



2023. aug. 7. 14:11
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
23%
Magyarország előre fog menni és nem hátra. Továbbra is akadályozni gőg minket a háttérhatalom és a tudjuk kik. Így röviden ennyi. Hajrá Fidesz!!!!
2023. aug. 7. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

1 Kicsit több konkrétumot így nem tudom mire készüljek :D


Az "előre" egyébként biztos előre, nem fordítva ül a vezér a lovon csak senki nem mer szólni neki? :DDD

2023. aug. 7. 14:20
 3/15 anonim ***** válasza:
28%
Mihelyt átküldöd nekem az orosz-ukrán háború és a tajvani krízis pontos jövőbeni alakulását továbbá az amerikai elnökválasztás eredményét, leírom a választ.
2023. aug. 7. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
88%

Fidesz sokkal inkább az integrált pénzügyi nagytőke rángatott pártja mint az ellenzék. Ezért is hagyták őket 4. 2/3-dal nyerni.


Merkelnek csak egy jól irányzott pöcc lett volna és a dagi puttó fordult volna le a kalitka hintájáról.


Az hogy most keményebben bánik vele az új német hatalom az azért van mert Orbánék már nyugati szemmel rengeteget korrumpálódtak. Ez már nekik sem fér bele.


Orbán igazán jól csinálja mert úgy lett a kelet igavonója, hogy a nyugatról kapta a pénzt hozzá.

Ennél tökéletesebb kiszolgáltatottságot.


Hogy mit fog a jövőben csinálni a Fidesz?

Pucsít és rúg változó irányba és változó erővel.

Attól függően milyen anyagi és hatalomtechnikai érdekek vezérlik.

2023. aug. 7. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
24%
3, meg kéne kérdezni, Európa bármely más országát -a bolgárokat kivéve-, hogy ők milyen előrejelzést használnak, mert láthatóan jobbat, mint Orbán.
2023. aug. 7. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
64%

Nem lesz változás a kormány politikájában. Folytatódik a haverok zsebének tömése az állami megrendeléseken keresztül. Ennek lesz alárendelve minden.

Az hogy éppen ki az aktuális ellenség a Rogán féle propaganda minisztériumban dől el pénzfeldobással ezért erre nehéz előrejelzést adni.

Bárki lehet ellenség csak lehessen harcolni ellene.

Miért teheti meg ezt Orbán ?

Mert a kormány támogatottsága még mindig magasabb mint az ellenzéké.

Amig a DK a legerősebb párt a maga közel 20 százalékával és a következő is a bekerülés küszöb körül van, nincs miért aggódni Orbánnak.

2023. aug. 7. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
0%

Sajnos nem tudok előrejelzést adni sem a kormánnyal sem az ellenzékkel kapcsolatban.

Én hallgattam a pesszimistákra a forinttal kapcsolatban, átváltottam euróra annak idején hát sokat buktam. Nehéz a jövőbe látni szinte lehetetlen.

2023. aug. 7. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
20%

Például engednének a cserépedény lobbinak.

Az EU-ban teljes behódolás lenne.Olyan lenne az ország megint, mint egy gyarmat.

2023. aug. 7. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
31%
Sokkal egészségesebb cserépedényekben tartani az ételt mint a műanyag.Nem beszélve a műanyag környezetszennyező mivoltáról.
2023. aug. 7. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
75%

Ez olyan mintha egy ismeretlen, felfedezetlen világba kellene boldogulni.

Azt meg tudod jósolni, hogy egy okos ember jobban tud majd boldogulni, mint egy majom. Mivel az okos ember megoldja a problémákat, de egy majom elakad.

Itt is hasonló a helyzet.

Nem tudni, hogy milyen lesz a helyzet, de a problémát csak tetéznék azzal, ha olyan emberek kerülnének kormányra, akikre épeszű ember egy kutyát nem merne rábízni.

2023. aug. 7. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!