Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az egészségügy és az oktatás...

Az egészségügy és az oktatás után most úgy tűnik, a vasúti közlekedés omlott össze. Mi lesz a következő állami terület?

Figyelt kérdés

Én a közműszolgáltatásokra tippelek, ők kongatják már tíz éve a vészharangot, hogy nagy baj lesz rövidesen, ha nem változik a NER hozzáállása, és már sűrűsödnek az ebből fakadó problémák.


Mielőtt valaki orbánfóbiával vádolna, nincs kétségem afelől, hogy más 2010 előtti pártok is hasonlóan teljesítenének. Ha lehet kérnem a kormánypártiakat, ne próbáljátok eltagadni a valós és súlyos problémákat, és ellenzékiek, ti se trollkodjátok szét a kérdést ostoba válaszokkal.


2023. júl. 21. 07:20
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Késett a vonatod 10 percet?
2023. júl. 21. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

A közművekre tippelek én is.

[link]

2023. júl. 21. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
felkészül: hulladékszállítás, közművek
2023. júl. 21. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
2023. júl. 21. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Lekapcsolják a felcsúti stadion gyepfűtését… 35 fok felett :(
2023. júl. 21. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
A következő a főváros lesz a rendkívül felkészült ellenzéki vezetés mellett...ők mondják.
2023. júl. 21. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Tudom, hogy a kérdező számára egyértelmű, de tegyük tisztába azért: Az összeomlás szó túlzás, mert az azt jelentené, hogy egy meghatározott napon működött, a másik napon meg valami apokaliptikus vége lett, és nincs többé kórház meg iskola. Mint ahogy a berlini fal omlott le például. A "nem tudja ellátni a funkcióját" lenne a helyes kifejezés, vagy kevésbé modorosan hogy "tönkre van verve".


De a kérdésre válasz: A közművek sajnos nem rossz tipp. De például a BKK is

évek óta kongatja a harangot, hogy nagyon kell a buszsofőr, mert csak túlórákkal tudják indítani a menetrend szerinti buszokat. Sőt, most nem tudom megtalálni, de határozottan emlékszem egy cikkre, miszerint maradnak is ki buszjáratok sofőrhiány miatt. Ugyanúgy a posta, rendőrség, vagy akármelyik állami hivatal is szerintem boldogan venne fel fiatal, elkötelezett, ám a munkára alkalmas jelentkezőket. Csak egyrészt nem születtek meg azok a gyerekek, akikből ki kellene válogatni azokat, akik a legalkalmasabbak betölteni a rengeteg állást. Merthogy tanárnak, orvosnak, rendőrnek, de még buszsofőrnek se mindenki alkalmas. És -akármennyire tagadjátok ennek a jelentőségét- csomóan le is léptek külföldre a mai 40 év alatti korosztályból mind Gyurcsány, mind Orbán alatt. És a külföldre távoztak közt a tányérmosogatótól a szakmunkáson át a mérnökig és orvosig minden társadalmi rétegből léptek le.

2023. júl. 21. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!