Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az FTC tegnapi hősies helytáll...

Az FTC tegnapi hősies helytállása után hogyan lehetne elérni, hogy a túlfizetett pedagógusok és ápolónők helyett inkább az alulfizetett labdarúgók legyenek tisztességesen megfizetve?

Figyelt kérdés
Amíg a pedagógusok a több hónapi nyári szabadságuk alatt luxusutazásokon vesznek részt, az ápolónők pedig a luxuskórházakban telefonozgatnak, mert alig van beteg, addig a szegény labdarúgók a legnagyobb nyári hőségben is félelmetes ellenfelekkel vívnak drámai küzdelmet gyakorlatilag minimálébérért. Én ezt nagyon nehezen viselem. Hogyan lehetne ezen változtatni?

2023. júl. 20. 15:16
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
10%

#4

Mindegyik kontrából indult, mert támadásban volt a komplett FTC.



#6

Azért ez a Feröer-szigetek egyik vagy talán egyetlen nem félprofi csapata a KÍ csapata



#7

A Ferencvárosi Torna Club férfi labdarúgócsapata az elmúlt években sikereket ért el. Ezen kívül ők becsületes úton, érvényes és ellenőrizhető papírokkal érkeztek, míg a déli határon betörni szándékozók többségénél egyáltalán nincs, egy kisebbik részénél hamis papírok vannak, vagyis nem ellenőrizhetőek, hogy honnan és miért jöttek. (Ezt rendőrtől tudom, aki már 3 alkalommal volt lent 6 hónapot Röszkén..)



#9

Iskolák éppen most szépülnek, újulnak meg. Én is 16 évesen, még suliba járok. Négy környező iskolát is felújítottak az elmúlt 4-5 évben.

2023. júl. 20. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

11 "Azért ez a Feröer-szigetek egyik vagy talán egyetlen nem félprofi csapata a KÍ csapata"


A hírek szerint villanyszerelők alkotják [link]

2023. júl. 20. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
15%
Népszava, mint hiteles forrás a témában? Ne röhögtesd ki magad ezzel....
2023. júl. 20. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
"René Joensen nyilatkozatának egy részletét a Nemzeti Sport tette ki Facebook-oldalára.
2023. júl. 20. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 Koplárovics Béci ***** válasza:

"#9


Iskolák éppen most szépülnek, újulnak meg. Én is 16 évesen, még suliba járok. Négy környező iskolát is felújítottak az elmúlt 4-5 évben."


Stadiont a helyére! Most azonnal!

:)

2023. júl. 21. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!