Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért kirekesztőek a magyarok...

Miért kirekesztőek a magyarok a hajléktalanokkal?

Figyelt kérdés
Régen se voltak házak,barlangokba laktak az emberek,most meg megvetik azt aki így él
2023. júl. 20. 09:31
 1/7 anonim ***** válasza:
17%
Amiért a németek.
2023. júl. 20. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
57%
Az nem kirekesztés ha nem akarom, hogy ott sz@rjon a közparkban, ha nem akarom, hogy ott feküdjön a metró aluljáróban, vagy nem akarom, hogy ott éljen az utcán és megfagyjon, miközben van hová mennie, ezért tartja fenn az állam az adónkból a hajléktalan szállókat.
2023. júl. 20. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
43%
Én csak szimplán levegőnek nézem őket.
2023. júl. 20. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
14%
Én meg fekáliának.
2023. júl. 20. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
86%
Nekik semmi bajuk a hajléktalanokkal, csak csinálják otthon, a négy fal között! :-)))))
2023. júl. 20. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
40%
mert a városban igénytelenkednek.
2023. júl. 21. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
67%
2es az egy dolog hogy vannak hajléktalan szállók de tudod hogy sok helyen milyen állapotok uralkodnak? Nem hiába hogy még a hajléktalanok sem mennek oda,mindenféle büdös,tetves meg kitudja milyen betegséggel élő hajléktalanok vannak ott még van olyan ahol nem is ingyenes a hajléktalan szálló hanem ha jól tudom 10ezer forintot kell fizetni.
2023. júl. 27. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!