Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Lennétek ma este Anikó asszony...

Lennétek ma este Anikó asszonyság helyében így hogy Feröeri pékek ácsok halászok verik Orbán közpénz milliárdokból kitömött csapatát?

Figyelt kérdés
2023. júl. 19. 18:51
 1/10 anonim ***** válasza:
9%
Szerintem marhára nem érdekli ez a meccs, mint ahogy pl engem sem.
2023. júl. 19. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
68%

Focimérkőzésre gondolsz?

Hát, lehet, hogy Anikó asszony ma este (is) kap egy sallert a zurától.

Valahogy nem tudom sajnálni. Ha kitart egy ilyen gazember mellett, ő se lehet sokkal különb.

2023. júl. 19. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
67%
1-es, Anikó asszonyt nem érdekli a meccs, de az érdekelni fogja, hogy férje milyen idegállapotba kerül tőle.
2023. júl. 19. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Posványoson kellemetlen mert Grácz messze van. Valakin le kell vezetni a feszkót.
2023. júl. 19. 18:53
 5/10 anonim ***** válasza:
42%
Ja, tényleg most nem is otthon van. És a feleségét is elvitte magával? Azt hittem, Anikó asszony Budapesten maradt.
2023. júl. 19. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
51%

Én Anikó asszonyság helyében ab ovo nem lennék, nemcsak most! Képzeld el, amikor ez a csüngőhasú, göndörszőrű, hármastokájú mangalica szexuális izgalomba jön ér megpróbál meghágni...


Ilyen "társat" egyetlen nő sem érdemel, bármit is követett el előző életében!

2023. júl. 19. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
58%

Remélem rúg még 3-mat a Feröer szigetek a Fradinak!😆

Szar, semmitérő, világszégyene a magyar foci. Vinném az összes magyar "focistát" vagont rakni, a Teszkóba polcot pakolni, a gyárakba csomagolni, építkezésekre betont keverni, és akkor lenne valami értelme is a létezésüknek.

2023. júl. 19. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
57%
Akinek csak egy csöpp esze is van, tudja, hogy a "magyar labdarúgásba" feccölt minden egyes buznyák kidobott pénz! A lőtéri kutyát nem érdekli, hogy 60000:0-ra kikapnak megélhetési labdarúgkapálók.
2023. júl. 19. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
91%
Ezert felesleges volt ezermilliardokat olni a fociba, anelkul is tudtunk volna ilyen eredmenyt produkalni - es legalabb nem lenne fel eve EU-bajnok inflacionk meg realbercsokkenesunk.
2023. júl. 19. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
78%
Gratulálok a Klaksvík csapatának. Ismét megmutatták, hogy 10 forintot kár a magyar focira szánni.
2023. júl. 19. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!