Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbán Viktor egy fasiszta...

Orbán Viktor egy fasiszta diktátor?

Figyelt kérdés
Az alt-right fórumokon nagyon jókat szoktak írni róla.

2023. júl. 18. 20:34
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
58%

[link]

"KISZ-ben én még nagyon aktív voltam"

"büszke voltam arra, hogy fölvettek a KISZ-be"


Na ja, szerintem is kényszeríteni kellett Orbán elvtársat.

2023. júl. 19. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
30%

#21 Középiskolás gyerek volt te szerencsétlen! A szocializmusban, amikor ez az egy diák szervezet létezett és ebbe született bele, hogy ez az ami van az iskolában.

A kisz volt maga a diákélet. A kiszesek szervezték a bulikat, iskolai programokat, kirándulásokat. Az volt az alap, hogy első osztályosként kisdobos leszel, majd 5. osztályosként év elején felavatnak úttörőnek és csak azok nem lehettek úttörők akik megbuktak vagy igazgatói rovót kaptak.

A középiskolában a kisz jelentette azt, hogy benne vagy a diákéletben, a diákok képviseletében. Én Orbánék után pár évvel kezdtem a középiskolát és nálunk automatikus volt a kisz tagság, megint csak az nem lett kiszes aki valamit előtte elkövetett vagy a szülei külön kijárták, hogy ne legyen az.

A kisz tagság alap volt, de az iskolai kiszes csoportban akik valóban aktívan benne voltak - én is és büszke is voltam rá - soha nem mozgalmárkodtunk, eszünkbe sem jutott, ellenben mi csináltuk azt a munkát ami ahhoz kellett hogy az iskola diákjainak legyen mindenféle versenye, programja, bulija. Egy idő után az osztálytársunkat választottuk meg az iskolai KISZ élére, kisztitkárnak, mivel neki voltak annyira jók a jegyei, hogy a tanárok nem tudták megszívatni ha szembeszállt velük valamiben, és ezzel párhuzamosan hajlandó volt ő is dolgozni a diákok közösségi életéért, képviseletéért. Azt a srácot, aki ugyanebben az évben a rendőrök elől futott október 23-án, mert ment mécsest gyújtani a forradalom mártírjainak emlékére és amúgy nagy rendszerellenes volt. Mivel akkor ez a szervezet volt csak a diákok számára, nem volt más.

2023. júl. 19. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Megnézném a családi hátterét, neveltetését, a körülményeket, hatásokat és a hozott intelligenciáját. Nem ismerem ez utóbbi minőségét, illetve hogy van e befolyása az illető életútját illetően vagy csak kizárólag a gyerekkori programozás (0-7 éves kor) érvényesül. Csak magamat ismerem, abból tudok kiindulni. Remélem, egy szakember tud felvilágosítást adni ebben a témában.
2023. júl. 19. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

Az.


Az alt-right egy fasiszta irányzat, így a két állítás nem áll szemben egymással.

2023. júl. 20. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!