Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogy lehet az,hogy az Orbán...

Hogy lehet az,hogy az Orbán kormány megszorításai miatt meg az infláció miatt nem lázadoznak az emberek? Vagy az Orbáni megszorítás jó a Gyurcsányi meg nem?

Figyelt kérdés

2023. júl. 17. 09:07
 1/10 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem a propaganda miatt nem kötik a fejükben össze a kormány teljesítményét a megszorításokkal.
2023. júl. 17. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
94%

Sajnos ki lett mosva az agyuk…


Én azon csodálkozom hogy az én korosztályom az X generáció fiataljai közt is rengeteg a Fideszes 😮

2023. júl. 17. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
91%
A Fidesz szavazóinak a felének nincsen önálló gondolata. Szerintük az infláció Gyurcsány hibája. Ezt tapasztalatból írom.
2023. júl. 17. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Amit a szocik műveltek akkor az nagy probléma volt akkoriban , ezért buktak . Ami most megy az fokozatosan zajlik ,vafy ha drasztikusan arra van bűnbak . Egyik hatalom a következő másikat mindig felülmúlja . Sosem lesz jobb a pórnépnek, semmi eszközük nincs . 4 évente megválasztják az elnyomo kifosztó fejeseket , ez megmarad mindegy hogy jobbos balos bárki intezi a kidöglest . Nekem pl totál

Lényegtelen ki ugat hazudik csal, ezért sem hiszek szavazok egyikre sem . 30 év bebizonyította kik ezek .

2023. júl. 17. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

“ Én azon csodálkozom hogy az én korosztályom az X generáció fiataljai közt is rengeteg a Fideszes 😮”


Z, elírtam… Z gen vagyok 20.-as korosztály

2023. júl. 17. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Amikor 10-15-20 éve azt szajkózod, hogy mindenki más dilettáns, kommunista hazaáruló, aki szándékosan tönkre akarják tenni az országot, meg Gyurcsány-diktatúra stb., akkor ROHADTUL nehéz beismerni, hogy tévedtél a jelenlegi vezetéssel kapcsolatban.


Akik akkor lázadoztak, most kiélik a feszkót pl. egy szívárvány színű padon. De amúgy el vannak kényeztetve Eb-szerepléssel, Szoboszlaival, új stadionokkal stb. Nekik ennyi bőven elég.


Az a rengeteg ember, aki sosem szerette a jelenlegi vezetést, és most is elégedetlen, már feladta, mert tudja, hogy a negyedik 2/3-os győzelem mellett úgyis csak akkor hallgatják meg őket, amikor az a vezetőség érdeke. Csinálhatnak bármit, a tévében úgysem hozzák le, ha mégis megüti a veszélyes ingerküszöböt a jelenlétük, akkor következik a karaktergyilkosság ezernyi csatornán.

2023. júl. 17. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 D-Mano ***** válasza:
65%

Ha csődbe kell vinni az országot, akkor Orbán vigye csődbe!

🧡🧡🧡

2023. júl. 17. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Ezért költenek milliárdokat propagandára, hogy azt szajkózzák, hogy mindig más a hibás.


Pl. a kormány adókat vet ki a boltokra, ezek beépülnek az árakaba, vagyis a megszorítást az emberek fizetik ki a végén, de a propaganda a kapzsi boltokat okolja, így az egyszerű emberek fejében nem kapcsolódik össze, hogy azért is drágulnak a dolgok, mert a kormány adókat emel a boltokon



Megy az agymosás éjjel-nappal.

2023. júl. 17. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
100%

A helyes válasz, mert képzetlen a tömeg, illetve ennek történelmi múltja van.


Sajnos Magyarországon a demokratikus gondolkodásnak és hozzáállásnak nincs hagyománya.


Ahogy az egyik oktatáskutató jól meg fogalmazta:


"Egy mérhetetlenül szelektív törzsi társadalom"


Annyira képzeletben a tömeg évszádatok óta, hogy fogalma sincs:

- jogszabályalkotás mibenlétéről,

- állami intézmények szerepéről,

- állami tisztségek funkciójáról,

- érdekérvényesítés eszközeiről,

- propaganda működési mechanizmusáról,

- kérdezés tudományáról, értékelési és minőségi szempontok szerint,

- ideológiák jellemzőiről,

- történelem hasznosításáról stb.


Ebben a kategóriában jelenlevő válaszolók minimum 90%-a is képzetlen, ez látszik is a hozzászólásokon.

Érdemes a Facebook-on is figyelemmel kísérni a hozzászólásokat.


Több millió filiszter van jelen Magyarországon, aki úgy támasza a kormánypártnak, mint az ellenzéknek.


Ilyen alacsony erkölcsi, értelmi szinten lévő több millió ember inkább fog béka módjára lassan megfőni és elpusztulni, mint sem összefogjon a kizsákmányoló, nemzetpusztító hatalmi elitek ellen.


Ezt a magyar történelem is bizonyítja.

A társadalom 90-95%-a mindig megalkuvó jobbágy volt az aktuális hatalommal szemben.

Ez lehetett úgy osztrák, mint orosz, kamu magyar arisztokrácia stb.


Magyarországi kultúrából hiányzik:

- igazságszeretet,

- erkölcsi tartás,

- tudás szeretete,

- gondolkodás szeretete,

- szabadság vágya,

- összetartás stb.

2023. júl. 17. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

A FIDESZ propaganda onti az emberekre a szemetet.

Es ugyan erzi, hogy dragabb lett minden, nehezebben jon ki a fizetesebol/nyugdijabol, de a propaganda azt sulykolja bele, hogy minden rendben, csak Brusszel es a baloldal gancsoskodik. A kis hulye agyaval elhiszi (ha tudna gondolkodni, alapbol nem szavazott volna a fideszre)

2023. júl. 17. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!