Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az ideológiák tárházát megvett...

Az ideológiák tárházát megvette a fidesz, hogy már homofób propagandát gyártanak?

Figyelt kérdés

2023. júl. 16. 21:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
14%
Nincs más dolguk, mint az Og1 magán problémáival foglalkozni? Mert a Gazsika meleg?!
2023. júl. 16. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 mindentudó99 ***** válasza:
72%
Úgy látszik nem vàlik be. Valamelyik nap arra panaszkodott itt egy kérdező hogy alig tüntetnek a pride ellen. Már ez is baj
2023. júl. 16. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
79%
Konkrétan mire gondolsz? Mert pont az IT ami minden témát pártatlanul próbál bemutatni. Mondjuk hordták már el mindennek, libsi, fideszbérenc, zsidó, rasszista :D ezekszerint már homofób is xD
2023. júl. 16. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
76%
Miféle ideológiát vett meg? Egybiteset?
2023. júl. 16. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
79%

A választások idején belenéztem, mert sokan írták itt, hogy szakmai és korrekt csatorna. Akkor nem tapasztaltam, hogy részrehajlóak lennének, bár alapvető dolgokban tévedtek, szóval a szakmaiságukat kétségbe vontam.


Majd megnézem, mi volt ez a "homofób" videójuk.

2023. júl. 16. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
56%

#3

"Mert pont az IT ami minden témát pártatlanul próbál bemutatni"

Ez egyébként pont nem igaz. Engem pl. elküldtek a francba, amikor felhívtam a figyeltem az egyik videóban elhangzó nem igaz állításukra.


A mostani videó, amiről a kérdező beszél, az is minimum félrevezető.


Szóval összességében nem, az Ideológiák Tárháza nem egy jó csatorna, mivel tele van hibákkal. Mondjuk én ezt nem úgy mondanám, hogy valamelyik pártot szolgálják, csak simán nem értenek ahhoz, amiről beszélnek.

2023. júl. 17. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
16%

Én rendszeren követem a csatornát, és még sose tapasztaltam elfogultságot, vagy propagandát. Pedig elég szélsőséges dolgokat is bemutatott már a csatorna pl

[link]

[link]

2023. júl. 17. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
50%

Elvileg erre írja a kérdező, hogy homofób: https://www.youtube.com/watch?v=WxKbNCdC5mQ


Hát aki szerint ez homofób volt, az teljesen agybeteg. Pont hogy a komment szekcióba elkezdték az IT-t "woke"-ozni.

2023. júl. 17. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
43%
hat te hulye vagy nem is ertem hogy ezek miert neznek it-t ha gondolkozni se tudnak lol
2023. júl. 17. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
52%

Ideológiák Tárháza, mint homofób. Ezen jót nevettem :'D

Mondja ezt a Homofasizmus című videóra, ami pont a homofóbbal ellentétes lett, de mindegy. :'D Retardált.

2023. júl. 17. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!