Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Lesz egyszer olyan párt, ami...

Lesz egyszer olyan párt, ami támogatja az online oktatást?

Figyelt kérdés

Én idén érettségiztem, jövőre megyek egyetemre.

Életem legrosszabb időszaka volt a középiskola,általános iskola.


A koronavírusos időszak alatt milyen jó volt.Magam osztottam be a napomat, csak azokkal találkoztam, akiket kedvelek.Nem kellett a sok alacsony intellektualizmusú gyökér között üldögélni, meg a szemforgatós tanároknak eljátszani magad.

Úgy éreztem magam, mint egy börtönben, tiszta középkor a jelenléti oktatás.

Kivéve a koronás időszakot, az jó volt.



Apám levelezőn csinálta a diplomáját,amikor kicsi voltam, közgazdaságit.Ahogy emlékszem, nagy szabadsága volt.Igaz, vizsgaidőszakban nem lehetett zavarni meg bemenni hozzá a szobába, akkor is szabad volt.



Anyám meg apám is sokat dolgozik otthonról.Közben főznek, kimennek a boltba, fagyiznak.Szabad életük van.Aztán, csak annyi,hogy van egy diplomájuk.


Jó lenne olyan párt, ami támogatja az online oktatást és végre megszüntetni ezt a középkorias beidegződést,hogy kötelező jelenléti oktatás.


2023. júl. 14. 12:16
 1/7 anonim ***** válasza:
Egyszer majd biztos lesz.
2023. júl. 14. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
A magyar fejlődést tekintve akkor, amikor már majd betöltik a tudást az agyadba különböző eszközökkel, Magyarországon bevezetik az online oktatást, mert addigra nem marad tanár.
2023. júl. 14. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

"életed legrosszabb időszaka" :D


az ügye megvan, hogy életed 2/3-áróról beszélsz úgy, hogy a maradék felére sem emlékszel?


teljesen komolytalan vagy. koncepciód sincs arról, hogy milyen az, amikor rossz.

2023. júl. 14. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 felkelhetetle ***** válasza:
100%

Persze, így sincs elég elmagányosodott, lelkibeteg fiatal, adjunk még egy ürügyet, hogy ne kelljen kimozdulni a szobából.

Hidd el, sokkal olccsóbb lenne, ha a tananyagot elküldenék egy pdf vagy videóformában, aztán csak vizsgázni kell, de az iskola egy mikroközösség, ott tanulja meg az ember, hogyan éljen egy társadalomba .

A teljes online oktatás a lehető legrosszabb pszichológiai merénylet, amit ellehet követni a gyerekek ellen, nem véletlenül nem vezetik be a világ legfejletebb országai sem, pedig jóval olcsóbb lenne az államnak, de az eredmény olyan is lesz!

2023. júl. 14. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
33%

Elsőnek a közoktatást kellene új alapokra helyezni.


A készségfejlesztésnél maradva:

- Döntés tudománya

- Szervezés és vezetés

- Logika

- Tudományos gondolkodás

- Gondolkodási- és információ feldolgozási módszerek

- Irányítás tudománya

- Optimalizálás tudománya

- Kutatásmódszertan

- Érvelés tudománya

- Kritikai gondolkodás- és olvasásfajták tudománya

- Intelligencia tudománya

- Minőség tudománya

- Biztonság tudománya


A fetieket készségszinten alkalmazva, kitereksztve kellene begyakoroltatni:

- Politika

- Egészségtan

- Szokások

- Párválasztás

- Párkapcsolat

- Családi élet

- Szórakozás

- Pénzügyek

- Közgazdaságtan

- Karbantartás

- Informatika

- Természettudományok

- Matematika

- Történelem

- Zenei kultúra

- Vizuális kultúra

- Vásárlástan

- Ápolástan

- Gondozástan

- Kresz

- Főzéstan

- Dietetika

- Sport

- Környezetvédelem

- Vallás

- Kötelező olvasmányok

- Érdekérvényesítés

- Gyereknevelés stb.


De mivel sehol a világon nem cél a nagyon magas intelligenciával megáldott, magasan művelt, igényes, kritikusan gondolkodó, kérdezni is tudó tömeg kiképzése, így nem lesz változás soha!


Online oktatáshoz is olyan szokásokat kellene készségszinten begyakoroltatni, amivel fegyelmezett, céltudatos, precíz stb. emberek nevelhetők.

2023. júl. 14. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Lesz olyan párt igen,hogy mikor azt nem tudom.
2023. júl. 14. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 felkelhetetle ***** válasza:
100%
A tanárhianyt nézve, jó eséllyel már a Fidesz is ilyen párt lesz.
2023. júl. 14. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!