Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Melyik kormánytag az aki a...

Melyik kormánytag az aki a legellenszenvesebb számotokra és miért ő az?

Figyelt kérdés

2023. júl. 12. 15:14
1 2
 1/13 anonim válasza:
75%
Számomra az összes fideszes ellenszenves, de pl. szíjjártót, meg a gulyás gergelyt, meg a kocsis mátét is szívesen orrba gyűrném ököllel, a varga juditot meg megdugnám rendesen.
2023. júl. 12. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 MDaniel98 ***** válasza:
100%
Rogán. Nem igazán tudom racionálisan megindokolni de a hideg ráz tőle.
2023. júl. 12. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Navracsicsot és Varga Mihályt tartom valamire. A többiek erős versenyben vannak.

Talán Szíjjártó és/vagy Nagy Márton.

2023. júl. 12. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
84%
Szíjjártó
2023. júl. 12. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Rogántól engem is kiráz a hideg, olyan a csávó, mint egy sunyi, aljas kis sorozatgyilkos. El tudnám képzelni náci kutatóorvosként Auschwitzban.


Kövér Laci bától is kitör a frász, amikor ezt a tipikus megmondó, falusi fáter stílust nyomatja. A kocsmában az ultizás közben hallottam mindig ilyen okosságokat, ha véletlen nem dobtam el az ászt betlifogáskor.


Varga Judittól a bicskám nyílik ki, amikor ez az önelégült, f.szméregető vigyora kivillan. El tudom képzelni róla, ahogy általánosban a kis farka miatt csúfol fiúkat, vagy a szőrös lábuk miatt csúfol lányokat. Mindazonáltal nekem is megjelenik fantáziáimban kikötözve, ahogy fenekelem egy lovaglópálcával :).


Gulyás Gergelytől teljesen felmegy bennem a pumpa, amikor eljátssza ezt az előre megkomponált párbeszédet a kormánypárti "újságírókkal". Zseniális, amikor egy covid kormányinfón, ahonnan kizárták a nem kormánypárti sajtót, megszólal a magyar nemzet újságírója, hogy megkérdezze, mi a helyzet a migrációval brüsszelben, Marcika meg szépen válaszol ezekre.

2023. júl. 12. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Fsms ***** válasza:
100%
Ha valamilyikre ráböksz véletlenszerűen egyetértek veled.
2023. júl. 12. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Az összes, mert a hatalom, és a pénz érdekében képesek bármire. Egyiknek se mi számítunk, nekik csak a pénz, meg a hatalom fontos.
2023. júl. 12. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 sörpocak ***** válasza:
100%

Szijjártó. Főleg azért, mert elnézem ahogy beszél, ahogy viseli magát és az jön le, hogy ez egyébként egy tehetséges, intelligens ember, aztán mégis arra használja ezt fel, hogy a lehető legjobban átk*rja az egész országot, világot.

Összességében azokra haragszom a legjobban, akikben látok valamilyen szakértelmet, vagy kritika szemléletet, mert ők azok, akik teljes terjedelmében megértik, hogy mekkora kárt is okoznak, csak önérdekből ignorálják azt.

Éppen ezért a Németh Szilárdhoz hasonló tulkokra nem is igazán tudok haragudni, csak sajnálni őket, ahogy nagyapámat is tudnám sajnálni, hogy 80 évesen nincs annyi esze, hogy ne igyon alkoholt gyógyszerre.

2023. júl. 12. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Elég erős a mezőny, de talán leginkább Lézer. Olyan mint egy sunyi, sompolygó, szőrét hullató rossz vidéki róka.
2023. júl. 12. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Ársapkás Alispán ***** válasza:
91%
A zsírját csurgató arrogáns tanyasi csüngőhasú mangalica.
2023. júl. 12. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!