Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » 20,1 % a júniusi infláció,...

20,1 % a júniusi infláció, nem kellene valamit a fidesznek tennie?

Figyelt kérdés
Nagy segítség ez a családoknak?

2023. júl. 7. 18:43
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

20as: Önmagában egy adat nem jelent semmit. Az ha alacsony a munkanélküliség még nem jelenti azt hogy nekünk jó. (a munkanélküliség lehet azért is alacsony , mert sokan elvándoroltak az országból)


És ha magas az infláció az sem feltétlen jelenti, hogy nekünk rossz. Mi átlag emberek sosem tudjuk meg hogy milyen adat mögött valójában milyen okok állnak.


Szerintem a legjobb lenne ha nem foglalkoznánk ezekkel, hanem 4 évente mikor van a választás akkor választunk aztán kész. ( Persze szerintem nem szabadna hagyni hogy 8 évnél tovább ugyanaz lehessen a miniszterelnök).

2023. júl. 10. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
21-es örülök, hogy neked jó az infláció, de szerintem az emberek túlnyomó többségének nem jó az, hogy elértéktelenedik a fizetése és a megtakarítása.
2023. júl. 10. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

22es nekem nem jó az infláció. Nem ezt mondtam. Inkább csak azt mondom h ezen az adaton felesleges rágódni.


De ha már itt tartunk akkor a forint romlásának például lehet előnye: nő az export, csökken az import.


(Amugy nem vagyok fideszes, leváltanám oket én is)

2023. júl. 10. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!