Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért hisztizik folyamatosan...

Miért hisztizik folyamatosan mindenki mindenért?

Figyelt kérdés

Egyértelmű,hogy vannak itthon értelmetlen, duhito és idióta törvények. De miért kell minden egyes dolgon haborogni?


Kezdődött a rabszolga törvénnyel. Munkaidő keret, túlóra keret nevelése. Hiszti. Egyből hiszti. Az senkit nem zavart,hogy Németországban magasabb volt a tulorakeret,persze,ilyenkor nem számít mi van ott. Azóta se lehetett egyetlen munkáltató általi visszaeséssel hallani, semmi nem változott,de hiszti az volt ezerrel.


Aztan volt az egészségügyi törvény néhány éve. Ment a háborgás. Juj, athelyeznek mindenkit mindenhova,juj,nem kapunk halapenzt. Azóta lett ebből bármi? Sehol nem olvastam hogy mondjuk Győrből Gyulára athelyeztek volna bárkit is. Márpedig ezen ment a hiszti. Mindenki sajnálta az orvosokat es apolokat,akik amugy ugy beszélnek az emberrel,mint a kutyaval,tisztelet a kivetelnek. Aztan rajottek,hogy igazabol semmi ertelme,es nem is igazan valtozott semmi,azota is csendben vannak.


Itt volt a katas törvény. Az,hogy ilyen vállalkozási forma hogyan lehetséges egyáltalán,most be menjünk bele. Részben megszunt,mindenki hisztizett, hirtelen mindenki sajnálta az összes katast, azelott mindenki utalta oket, esazóta se hallani róla semmit,mert simán meg lehetett oldani.


Most van ez az oktatási és pedagógus életpálya törvény. Ugyanez. Megy a hiszti,mindenki háborog és lényegében negatív irányban semmi nem fog változni. Mindenki hisztizik,most mindenki a tanárokat sajnálja. Ha nem folyna a csapból is ez a téma és nem menne a panikkeltes, tized ennyi tanárnak jutni eszébe hogy leszámoljon. Vicc.


Tehát a lényeg,hogy tényleg ennek mi értelme? Hiszti,háborgas. Van bőven,ami miatt lehet,de ezek,mint később is kiderültek, nem azok. Mert semmi nem változott negatív irányba ezeken a területeken.


2023. júl. 6. 23:19
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
45%

9! Tehát akkor TE eldöntötted, hogy ez nem is negatív? 😂😂 Ez k**va jó!

Tehát ha holnaptól ide kell adnod nekem a fizetésed 20%-át, és nem halsz éhen, akkor én kijelentem, hogy hát nem is rossz ez neki! Mert most kb. ezt mondod!

2023. júl. 7. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!