Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményetek a státusztör...

Mi a véleményetek a státusztörvényről?

Figyelt kérdés
szerintem ez az eddigi legjobb amit tehetett a kormány. a tanarok eddig istennek hitték magukat. hát mostantól ku** tanárok! örülök hogy valakik végre jót tettek. mondtam anno a tanáromnak hogy egyszer valaki bosszút fog állni..

2023. júl. 6. 11:25
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
93%
Egész idáig azt hittem, hogy csak mítosz az, hogy valaki délelőtt már seggrészeg tud lenni.
2023. júl. 6. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
6%

"szerintem ez az eddigi legjobb amit tehetett a kormány"


szerintem is.

olyan nagyra vannak magukkal hogy bárhova mehetnek a versenyszférában... ht akkor lássuk.

miközben egy 40-es 50-es tanár még a teszkóba se mehet el pénztárosnak.

2023. júl. 6. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
76%
2, hogy fogsz megtanulni igy fülöpszigetekiül?
2023. júl. 6. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:
68%
Én 2002 óta Angliában élek, nekem tök8 ha össze is omlik az a trágyadomb ország ahol SAJNOS 26 évig éltem. Kár volt oda születnem...
2023. júl. 6. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Én megértem, hogy valaki nagyon dühös a volt tanáraira (mint ahogy a kérdező vagy előttem pár komment), de attól még tanulni kell. Nem véletlen, hogy a történelem során az oktatás egyre elérhetőbb lett, majd követelmény, hisz a tudás vezethet fejlődéshez és ezt kell széles körben elérhetővé tenni.

Persze, tök jó lenne ha csak olyan tanárok lennének pályán akik elhivatottak és szívből-lélekből csinálják, de nyilván nem ideális a világ. És ez a törvény nem azokat fogja elüldözni a pályáról akik nem odavalók hanem mindenkit. Több munka, ugyanannyi bér. Vagy egy kevés béremelés és sokkkkal de sokkal több munka.


Szóval nyilván nem tudok pozitívan nyilatkozni a témáról.

Én pedagógiai asszisztens vagyok egy vak iskolában. Nálunk is mondtak fel gyógypedagógusok. És akkor jogos a kérdés, hogy mi lesz a gyerekekkel? Erre nem adott korrekt választ a kormány.

2023. júl. 6. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
66%

Most ez nézőpont kérdése. A tanároknak és az oktatás színvonalát nézve a legrosszabb dolog ami csak történhetett, de akkor meg ott van az az oldala, hogy valahogy megkellene oldani az oktatást és erre ez egy remek törvény, hiszen konkrétan azt mondja, hogy kuss a tanároknak és dolgozzatok amennyit mi jónak látunk.


Amúgy ez a törvény remekül mutatja, hogy mi a gond a fidesszel. Maga amit kitaláltak az nem lenne rossz, mert egész egyszerűen szükséges valamit kezdeni az oktatással és ez a keménykezűség ideiglenesen nem lenne rossz dolog, ez egyszerűen szükséges. Csak hát ezt k*rvára nem így kellene csinálni, hanem normálisan kommunikálni kellene, hogy pl "sajnáljuk de ideiglenesen szükséges ezt a fájó törvényt megszavaznunk" és el kellene kezdeni valami tervet kidolgozni arra, hogy növeljék a tanárok számát és az oktatás minőségét. Ha nem lenne egy párt rendszer itthon, akkor az ellenzék kikényszeríthetne normális kommunikációt és a törvényen változtatást azzal, hogy nem szavazza meg, de hát tejhatalmuk van, szóval azt tesznek amit akarnak...

2023. júl. 6. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:
21%

"És ez a törvény nem azokat fogja elüldözni a pályáról akik nem odavalók hanem mindenkit.“


ember! rengeteg olyan semmirevaló alak van a közoktatásban aki sehova nem fog menni azon nemes egyszerű oknál fogva hogy sehova nem kell!


ha kellene bárhova is, már 10 éve ott se lennének... de nem kellenek.

2023. júl. 6. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Örülök, hogy nincs gyerekem, és hogy anyukám már nyugdíjas pedagógus, és már nem tanít. Nem irigylem a szülőket, a gyerekeket és a tanárokat.
2023. júl. 6. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
60%

"nemes egyszerű oknál fogva hogy sehova nem kell!"


Ezek a nyugdíjhoz közel állók maximum, de ők meg összeszorítják a fogukat arra a pár évre, aztán elmennek nyugdíjba. Fiatal utánpótlás nem jön, sem motivált sem rossz.

2023. júl. 6. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
14%

Mehetnek a versenyszférába

Sok tanár muszaki tudása kimerül a facebook meg a youtube megnyitásában

2023. júl. 6. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!