Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Tegyük fel, hogy a románok...

Tegyük fel, hogy a románok megtámadják Magyarországot és elfoglalják a teljes Tiszántúlt. Vajon a fideszesek akkor is a békéért, és a fegyversegélyek azonnali leállításáért óbégatnának, mint ahogyan a mostani ukrán- orosz háború estében teszik?

Figyelt kérdés

2023. júl. 5. 15:06
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
26%
orbánc folyamatosan provokálja a románokat (pl nagy MO sál), megtámadnak ezért, szépen le kell tenni a fegyvert, had nyírják ki a vezetést és legyen román bábkormány :D ennél csak jobb lehet :D
2023. júl. 5. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
20%

Miért a Kárpátalját nem tartja egy ország megszállva? (Ukrajna). Erdélyt nem csatolták el? Szlovákiának mi volt a neve 1920-előtt? És Horvátországnak?

A kérdező hallott már 20. századi történelemről?

Illetve ha azt mondja hogy soha semmilyen területet nem lehet feladni, akkor ezzel arra utal, hogy Magyarországnak azonnal hadat kellene üzennie Ukrajna ellen hogy visszaszerezze Kárpátalját?

Vagy ne keressek logikát az egészben, mert a kérdezőnek fogalma sincs ezekről?

2023. júl. 6. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
0%

Ha nem lenne ilyen mocskos egy nép a magyar, nem kaptunk volna ilyen büntetést.

Egyébként meg a magyar lakosság aránya az elcsatolt területeken sokkal kisebb volt, mint a megmaradón.

Arra leszek kíváncsi, az ukrán győzelem, eu és nato csatlakozásuk után mi lesz ezzel a mocskos magyarsággal élükön döbrögivel, kakaduval. Mert hogy nyugaton nem lesz nép, aki bennünket tisztel i fog.

És senki nem fogja nézni, hogy a megvezetett 2,5 millió darab fidesz birka nem Magyarország, kollektív szenvedni fog mindenki. Kínainak nem kellünk eu-n kivül, max kiszopolyoznak, oroszoknak jó lennénk terület növelés miatt, csak kéne kis közös határszakasz.

Kiírka a történelemből magát a fidesz birka. Makd orban sirjához mehettek imádkozni, ha fáztol vagy nem lesz mit enni. Így is megfagy sok ember telente a házában, majd gyakoribb lesz.

2023. júl. 6. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
100%

"Ha nem lenne ilyen mocskos egy nép a magyar, nem kaptunk volna ilyen büntetést." - Elvileg a zsidóság, a romák és a feketék sokkal rosszabbul jártak. Ezek szerint őket még mocskosabbnak tartod?


Teljesen mindegy mik voltak a lakosság-arányok. Ennyi erővel Londont és Párizst is Afrikához meg a közel-kelethez lehetne csatolni, annyi náluk a fekete és arab kisebbség.


Melyik az a döbrögi és kakadu? Gyurcsány és Karácsony?


Elárulod hogy mely nyugati népek tisztelték Magyarország kormányát eddig? 2006-ben tiszteletet éreztek szerinted nyugaton amikor látták ahogy a rendőrök verték a tüntetőket? Mondjuk lehet, mert a saját kutyájuk verte szét a tüntetéseket. Ahogy Macron két nagy tüntetést is szétveretett, meg Trudeau is szétverette a kamionos tüntetést. Ez a nyugat szerint demokrácia...


"És senki nem fogja nézni, hogy a megvezetett 2,5 millió darab fidesz birka nem Magyarország" - A többi megvezetett birka az Magyarország? Csak az nem megvezetett birka aki nem szavazott semerre. Melleglesz a lengyeleket is gyűlöli sok nyugati ország. Sőt, a cseheket is. Meg a szerbeket is. A Dél-Szláv háború nem rémlik?


"kollektív szenvedni fog mindenki" - Fog? Eddig az volt hogy 2010 óta szenved mindenki. Ezek szerint eddig mégsem szenvedett mindenki?


"Kínainak nem kellünk eu-n kivül, max kiszopolyoznak, oroszoknak jó lennénk terület növelés miatt, csak kéne kis közös határszakasz." - Ezeket mikor álmodtad? Az EU-nak is kiszipolyozásra kellett Magyarország, meg a többi keleti ország is. Meg területnövelésre. Vagy szerinted csupa jószívűségből akarták a közép- és keleteurópai országokat maguknak? Ha Magyarországot nem vették volna be, és Magyarország átengedte volna az oroszokat, akkor az oroszok az osztrák határon állomásozhatnának. Szerinted nem ez volt az egyik ok amiért az EU akarta Magyarországot magának?


"Kiírka a történelemből magát a fidesz birka." - Nyomorult szűk látókörű gondolatok ezek... Kevered a belpolitikát a külpolitikai háborúval.


"Makd orban sirjához mehettek imádkozni" - Legalább azt ideírhatnád hogy kihez beszélsz.


"ha fáztol vagy nem lesz mit enni" - Mi köze lenne ahhoz Orbánnak? Nem is az EU területén élek...


"Így is megfagy sok ember telente a házában, majd gyakoribb lesz." - Eddig az volt hogy a globális felmelegedés miatt már se hó nincs, se hideg tél.

2023. júl. 7. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
0%

Válaszolni akartam a butaságaidra, de amikor a végén az alábbit olvastam, rájöttem, ennyire műveletlen emberrel nem kezdek.


"Eddig az volt hogy a globális felmelegedés miatt már se hó nincs, se hideg tél."


🤡 Hát persze hogy eddig az volt 🤡

2023. júl. 7. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
76%

15: - Hogy te nem érted a szarkazmust attól nem én vagyok műveletlen hanem neked vannak hiányosságaid.


Persze amikor valaki érzi hogy elbukik egy vitát akkor kezd bele abba hogy a másik embert butának, bohócnak, meg mindenféle másnak hívja. Mi lesz a következő, zs*dózás, leb*zihás. Persze, ezek az okos dolgok, aki szarkazmust használ az meg "butaműveletlenbohóc".


Szerintem ha ennyire képtelen vagy kulturáltan vitázni, akkor inkább ne erőltesd.


"Hát persze hogy eddig az volt" - Igen. Hogy te nem vagy képben semmiről az szintén nem az én hibám.

2023. júl. 8. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
0%

16 Ja értem, ha szarkazmus az egész irományod, akkor meg nincs mire reagálni

🤡 🤡 🤡

2023. júl. 8. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
30%
Nem az egész az, de egyértelmű hogy nem tudod mit jelent a szarkazmus, különben látnád hogy hol, melyik része az. Mindegy, túl bonyolult ez neked.
2023. júl. 10. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
54%

Na legyen válaszolok egyre.


"Elárulod hogy mely nyugati népek tisztelték Magyarország kormányát eddig? 2006-ben tiszteletet éreztek szerinted nyugaton amikor látták ahogy a rendőrök verték a tüntetőket? Mondjuk lehet, mert a saját kutyájuk verte szét a tüntetéseket. Ahogy Macron két nagy tüntetést is szétveretett, meg Trudeau is szétverette a kamionos tüntetést. Ez a nyugat szerint demokrácia..."


Az a tüntetés, amikor kimegy a tanár, vele a diákja, békésen demonstrálnak. Még így is a diákok közé fújtak gázsprayvel orbán rendőrei, nagyon veszélyesnek ítélhették őket.

A hatalom meg médiája kimegy és sorost lát minden mögött nem a nulla béreket, értelmetlen oktatási anyagot és hiányzó alapfeltételeket.


Meg van a másik fajta tüntetés, amikor orbán-toroczkai-vona hármas összeszedik pénzért a kopaszokat és nekiállnak lángba borítani a várost, térkövet dobálnak a rendőrök közé.


Tudod, ha az arányosság elvét figyelembe veszem és a diáknak gázspray jár a képébe, a gyújtogató mocskos bandának mi? Akik mondjuk egy rendőrt fejbetalálnak egy betondarabbal?


Úgy látod, orbánt tisztelik? Olyan utálatos a jelenléte már nyugaton, a magyarok nemzetközi megítélését sokkal csökkentette.

Egy szimpla bűnöző, hazaáruló, melyet nem egy, hanem szinte minden egyes cselekedetével alátámaszt.

2023. júl. 10. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
75%
Azok a tanárdiák tüntetések nem voltak békések, garázdamód rángatták ott a kordonokat. Más kérdés hogy a fb videok mindegyikén ott kezdődött a sztori hogy már fújják a könnygázt. Aztán a Lendvai utcánál amit élőben közvetített az ellenzéki sajtó ott is ment a dobálózás meg a hátulról nyomom a tömeget a rendőrökre marhulás. Ami az utóbbit illeti ha én diákként ki mentem volna egy ilyenre "aztat mondják jó lesz a hangulat" alapon és valaki engem mint frontvonalban állót rálök rendőrre hogy engem állítsanak elő ( én farkammal a csalánt) akkor megfordultam volna és kapott volna pár csicskalángost az a néhány dominóst játszó
2023. júl. 10. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!