Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Most akkor elfogadták a...

Most akkor elfogadták a státusztörvényt, vagy nem?

Figyelt kérdés
Nem találtam róla érdemleges infót, csak hogy rohadt hosszan vitáztak rajta a parlamentben, meg, hogy ki mit mondott, de hogy végülis akkor elfogadták, vagy sem, arról nem találtam semmit.
2023. jún. 19. 12:34
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem született döntés
2023. jún. 19. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Na, valami jó hír.
2023. jún. 19. 12:38
 3/8 anonim ***** válasza:
79%

De nem azért mert érdemi vita lenne. Csak nem volt még szavazás. Vsz. egyszerre több tv-ről szavaznak majd, köztük erről is.

Az eredmény nem kérdés.

2023. jún. 19. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
15%
Maximum 25 órát dolgoznak majd a pedagógusok, és 50 nap (!) szabadság jár nekik évente, és ha nem jön EU pénz, akkor is minden évben 10 százalékkal nő a bérük...🤔
2023. jún. 19. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Múlt hétre nem is volt betervezve a szavazás, most még az általános vita volt, nyilván meg lesz szavazva.
2023. jún. 19. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Pedig már kezdtem örülni, hogy nem kell passziválnom, majd egy év kihagyás után szakot váltani. Ha bevezetik ezt a szutykot, én el nem végzem a tanárit... Passzív után jelentkezek is át matek bsc-re :D
2023. jún. 19. 12:51
 7/8 anonim ***** válasza:
31%

Jól teszed.


Amúgy a mai tanárszakosok mennyire vannak tisztában a közoktatást érintő törvényekkel?

2023. jún. 19. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

#7 Akikkel közelebbi a kapcsolatom a szaktársaim közül, barátok vagyunk, beszélgetünk, ők tisztában vannak vele, csak a fene hivatástudat. Az egyik barátom pl két év után hagyta ott az agrármérnökit, tök fasza átlaggal, tehát nem is azért mert bukdácsolt volna, hogy átjöjjön biosz-matek tanárira, mert eredetileg is azt akarta, csak utolsó pillanatban rábeszélték a felvételi sorrendmódosításra.

De egyébként ismerősi körben nem is tudok olyanról, aki 395 alatt került volna be, elenyésző az olyan, aki azért van itt, mert a pszichológiára nem vették fel, talán kettő az 50-ből, akikkel azért többet beszéltem.

Én jelenleg úgy vagyok vele, hogy nem húzom az időt az osztatlannal, max ha javul a helyzet, akkor mester után megyek rövidciklusú tanárképzésre, és akkor leszek csak matek szakos, who cares.

2023. jún. 19. 13:05

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!