Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A kormány részéről a Tóth...

A kormány részéről a Tóth Gabizás, Varga Viktor vitézzé avatása, Kis Grófó ölelgetése, ezek politikailag kifizetődő dolgok? Ha igen, akkor hogyan?

Figyelt kérdés

Nyilvánvalóan egy rettentő komolytalan és ellenszenves folyamat ez. Kb. mintha régen a király az udvari bolondot szorongatta és csókolgatta volna poénból, hogy a nép jobban szimpatizáljon vele, így elnézőbbek lesznek. Jobban belegondolva, lehet hogy volt is ilyen.


Most is ez az indok?


2023. jún. 11. 08:50
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
72%
Ennek az az oka, hogy a 21. Szàzadra a baloldal lett az èrtelmisèg pàrtja, mìg a kulturàlatlan proli csőcselèket megvette a jobboldal b.zizàssal ès migrizèssel.
2023. jún. 11. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:

11-es, igen ebben tényleg van valami. A mostani jobboldalhoz akik tartoznak esetleges értelmiségiek, ők is csak érdekből. De nem ebből van több, hanem az egyszerű emberből.


10-es: semmilyen táncoló tüncit nem nézek jó szemmel. Ha érdekel, a Fideszre szavaztam legutóbb. Nekem egyetlen dologban nagyon sokat segített egy döntés, és így akartam megköszönni, 1 szavazattal. Azonban azt is tudtam, hogy soha többet, csak akkor az egyszer. Ilyenekből van a legkevesebb fideszes szavazó, mint én, azt hiszem.


Be kell látni, hogy vannak dolgok, amikben hatékonyan tudnak dolgozni, csak a világ legkorruptabb vezetése, emiatt sokba kerül nekünk ez a buli. Nem rosszak, nem is a legjobbak, viszont baromi drágák. És ezt elfelejtik a népek, hogy a politikusokat olyan de olyan könnyen lehet váltogatnia a tömegeknek, mint a szél. Ott van Anglia példája, az elmúlt x évben.

A politikusok kiszolgálják csak a népet. Maga a nép dönti el, hogy milyen legyen a politika. Nekem meggyőződésem, hogy a diktatúrát is a nép igényli, na mindegy nem megyek bele jobban... :)


De ha buta a nép, és azt akarják, hogy az összes pénzüket befizethessék, akkor azt fogják kapni. Amit akarnak, azt kapják.

2023. jún. 11. 17:55
 13/22 anonim ***** válasza:
10%
#12 Te nem tartozol az értelmiséghez az biztos ha el is hiszed ezt a sok ostobaságot amit ide leírtál. De nagyon úgy tűnik annyi eszed sincsen, mint egy aranyhalnak.
2023. jún. 11. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:

Cáfolj akkor rá azokra a mondatokra, amivel nem értesz egyet.

Nem a nép választja ki a politikusait? Ezt magyarázd meg az ókori görögöknek akkor kezdésként. :)


Nem a világ legkorruptabb vezetése, ami itt van? Európában pedig biztosan. Ezután már csak Oroszország van, Észak-Korea, meg nem tudom, egy-két diktatúra.


Vagy nem dolgoznak hatékonyan? Nézőpont kérdése.

2023. jún. 11. 18:13
 15/22 anonim ***** válasza:

#14 Mit cáfolja ekkora butasághalmazon?

Kijelentesz hülyeségeket és ténynek veszed. Még mindig az a valóság, hogy minden iskolázottsági csoportban, minden korosztályban a kormánypártok a legnagyobb arányban támogatottak - így az értelmiségiek körében is.

Kijelented, hogy aki értelmiségi az csak érdekből áll oda. Milyen érdekből te szerencsétlen? Azért állunk ott mert ez a politikai formáció képviseli azt amit szeretnénk és a lehetséges alternatívákból ez számunkra a legjobb. Te miért szavazol a politikusaidra? Hogy rosszat tegyenek neked?

Nem itt van a világ legkorruptabb vezetése. Kitaláltátok ezt a baromságot de semmivel nem tudjátok a töredékét sem bizonyítani. TE bizonyítsd, hogy így van!

2023. jún. 11. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
Vannak emberek, akik tényleg ennyire vakon vannak és hisznek és remélnek. Kemény.
2023. jún. 11. 18:32
 17/22 anonim ***** válasza:

#16 "Vannak emberek, akik tényleg ennyire vakon vannak és hisznek és remélnek. Kemény."

Igen. Itt vagy te példának. Minden bizonyíték nélkül nem csak elhiszed, de terjeszted is a ballib propaganda hülyeségeit de még csak fel sem merül benned, hogy valamiféle bizonyíték kellene róluk.

2023. jún. 11. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
Te vagy itt példának. Minden bizonyíték nélkül nem csak elhiszed, de terjeszted is a NER propaganda hülyeségeit de még csak fel sem merül benned, hogy valamiféle bizonyíték kellene róluk. :))
2023. jún. 11. 18:54
 19/22 anonim ***** válasza:
0%

#18 Én nem terjesztek semmit, szimplán leírtam, hogy hülyeségeket beszélsz. Te vagy az aki azt állítod minden bizonyíték nélkül hogy ez a legkorruptabb kormány.

Bizonyítsd az állításaidat. Én azt írtam le róluk, hoyg hülyeségek, és te bizonyíték nélkül hazudsz hülyeségeket.

2023. jún. 11. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:

Mértéktelen mennyiségű korrupció van Magyarországon, akármennyire is vagy hűséges a pártodhoz. Ezzel a Fideszre szavazók nagyobb része is tisztában van, de bizonyosan mindenki, aki nem idióta. Kérdőíves felmérések alapján is ez jön ki, hogy 10/7-8 ember vélekedik így a politikáról összességében. Tehát nem csak a Fideszről, hanem összességében a politikai elitről.


Az előző hozzászólásomat lemásoltam rólad, kíváncsi voltam észreveszed e. :)


Milyen bizonyítékot akarsz olvasni? Én nem az ügyészség vagyok. Ha neked nem elég az a rengeteg gazdasági bűncselekmény, amik TÉNYEK és fent vannak az interneten, akkor én mégis mit hozzak fel neked szerinted?


Erre mondhatod azt, hogy de hát azt csak egy ellenzéki írta, azt csak egy újságíró írta, azt csak valaki olyan írta, akinek nem lehet hinni semmit.


Nyilván akik 1000 milliárdokat sikkasztanak évente, azoknak kell hinni.

Csodálkozom egyes embereken, hogy mi lehet a fejükben. Nem tudok rájönni.

2023. jún. 14. 21:47
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!