Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbánék belevisznek minket a...

Orbánék belevisznek minket a háborúba?

Figyelt kérdés
Csak mert mindent megcsináltak eddig, amivel korábban riogattak, hogy az ellenzék megtenné...

2023. jún. 3. 18:03
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
0%

3# 2016 óta fejlesztik ez NATO elvárás.

7# ez f@szság nem lehet se a NATO-ból se az EU-ból kirúgni senkit.


és orbán semmi olyat nem tett amiért el itélhetik. ha meg is teszik akkor egyúttal a fél német parlament és jópár brüsszeli politikus is mehetne vele

2023. jún. 4. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
66%
11-es majd figyelj kispajtas hogyan fogjak az imadott dagadt geczi barátod hekyretenni! Túl sokat kepzel magarol, már rég a böriben lenne a helye higy köcsögöljek a hájas seg.get
2023. jún. 4. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
16%

idegbeteg vagy de a liberóktól ennyit várj.


nem azt mondom hogy nincsenek rossz tettei de ha a más ország politikusainak is utánanéznének a fél EU-s politikus már börtönbe ülne a német kancelláraról is kiderült pár dolog nemrégiben.


még az imádott ellenzéki összefosás 90% is korrupt idióták gyülekezete

2023. jún. 4. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
5%
#7: ezt melyik műsorban mondták? Nem kötözködés, csak már bennem is felmerült, hogy egyszerűen fogják, és simán elfoglalják az egészet Dunduschostul, Feristül, mint potenciális rést a nyugati pajzson.
2023. jún. 4. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
31%

#5


2009 előtt meztelen se..el is el voltunk, és senki nem támadt ránk.


Ettől eltekintve én nem bocsájtkozok jóslatokba.


Nem vagyok híve egyik politikai oldalnal sem, mert Magyarországon jelenleg olyan politikisok vannak, - akár jobb, akár baloldali - hogy semmit nem bíznék rájuk.


Szóval szerintem édesmindegy, hogy fidesz, vagy nem fidesz.


Magyarországot meg nem kell se Orbánnak, se más Magyar politikusnak bele vinni a háborúba, mert ezt az EU, NATO, USA, szépen elintézik nélkülünk is.

2023. jún. 6. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
0%
Remélem igen. Ráférne a földre egy parazita mentesítés.
2023. jún. 7. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
57%

16 - "Ráférne a földre egy parazita mentesítés."

öngyilkos akarsz lenni?!

2023. jún. 7. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
51%

17- Hosszú lessz, de már tudtál csuklóból negatívat nyomni, hát olvass. Hidd el érdemes. Aztán gondolkozz el kicsit.

Meg ajánlom ezt mindenkinek.


Én nem féltem az életem.

Ha meg kell dögleni, hát meg kell.


A földön 8 milliárd ember él.


Lassan elfogy az ivóvíz, elfogy az élelem, elfogynak a nyersanyag készletek. Ezekből mi fof fakadni? Na mi? Háború. Igen.


A föld egyszerűen nem bír el ennyi embert, és ez a szám egy év alatt kb 700 ezerrel nő, és gyorsul.


Számold csak ki hol tartanánk, ha nem lett volna 1. VH. 2. VH. Nem lett volna Pestis járvány, Spanyol nátha járvány stb...


Az ember értelmes lénynek tarja magát, közben a legkártékonyabb parazita jelenleg.


Pusztítja a környezetét, saját magát. A tudománya kimondja, hogy hogyan jött létre a világ egyetem, közben a populáció 95%-a mítoszokban hisz. Isten, allah, budha miegyébb.

Felfogja, hogy pusztulnia kell, de el nem fogadja azt, ígyhát kitalál magának egy " túlvilágot".


Öngyilkos akarok e lenni?


Nézzük csak.

Az élelmiszerekben lévő anyagok, vegyszereket ha egy 1000 évvel ezelőtti ember megenné, azonnal bele halna.


Levegő szennyezés. Az emberek igen nagy része városokban él. Én is. Most nem fogok pontos adatokat írni, de gondolj csak a szmog riadókra. Arra mikor egy nap után egy forgalmas belvárosban milyen a levegő.


Társadalmi rendszer.

Ma már mindenki a pénzt hajhássza. Van aki többre vágyik, van aki kevesebbre, de az egyetemesen kijelenthető, hogy aki élni akar, az dolgozik. Nagyon sokan csakis azért, hogy megéljen. Tudja fizetni a rezsijét, a hitelét, az albérletét, a kajáját. Dolgozik, hogy éljen.

Ez igen sok embernek egyet jelent azzal, hogy az egészségére fittyet hányva éjszakában dolgozik, vagy 24 órán át. Miért? Hogy életben maradjon. Ha nem dolgozik valaki, valaki másnak, konkrétan meg is dögölhet, mert ugye a gyógyszer, az orvosi ellátás pénzbe kerül.


Az embereket a rendszer elszórakoztatja. Tv, internet, mozi, újságok stb stb...

Így a nép csendben tűr, társadalomban szerepét természetesnek veszi, és büszke arra, hogy tud szórakozni. Kicsit. Nem sokat, de tud.


Tehát. Vissza kanyarodva a kérdésedre, hogy öngyilkos akarok e lenni? Nem. Maga a társadalom eleve megöl, elfojt, el lehetetlenít. Öngyilkosnak sem kell lenni hozzá.

2023. jún. 7. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

18 - zöldet nyomtam ugyan, de én nem így látom a világot!


Van, és lesz is kaja is, víz is és tiszta levegő is.

Ez a 8 milliárd ember is eltartható a mai termelési technológiával.

Innen, ebből az iciri-piciri országból aggódni a túlnépesedés miatt elég mulatságos!

Voltam egy párszor pl. Mumbaiben (hajdani Bombay) ahol egy városon belül élnek annyian, mint háromszor Magyarország. A piacok rogyásig, és mindenkinek van elég kajája. Aki nem tudja megvenni, az elmegy egy buddhista templomba, és ingyen(!) jóllakik. Víz is van, csak okosan kell vele gazdálkodni.

Minden idióta emberi beavatkozást meggyógyít a Föld, a természet rendszere! Ahol Vietnamban napalmot használtak anno, és szinte tarra leégett az őserdő, az is teljesen begyógyult, egy kis területen a turisták kedvéért permetezéssel tartják kopaszon a területet, mert magától már rég beforrt volna ez a seb is.

A háború helyett jó a születésszabályozás (lásd: Kína).

A háborúra való készülődés egyetlen pozitív hatása a kutatásra, tudományra, fejlesztésre fordított milliárdok befektetése, amit aztán a civil életben is jól tudunk hasznosítani (pl., GPS)

Én nem látom olyan borúsan a helyzetet, mint te!

Ami - szerintem - a legnagyobb veszélyt jelenti az emberiségre és a Földre, az az aszteroidák váratlan, és ezért nehezen elhárítható becsapódása! Ez szerintem előbb fog bekövetkezni, mint hogy éhen kihalna az emberiség.

A háborúra nem tudok semmilyen felmentést adni, mivel egyáltalán nem szükségszerű!

2023. jún. 8. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!