Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hol csúszott ki ennyire a...

Hol csúszott ki ennyire a gazdaság irányítása a kormány keze alól?

Figyelt kérdés

[link]

[link]


Ezek csak a legújabb gazdasági hírek, de említhetnénk a kirivóan magas inflációt, vagy a magas államháztartási hiányt.

Mit rontott el ennyire a kormány? Én Romániában élek, itt is elég magas az infláció, de meg sem közelíti a magyart, a gazdaság pedig mintha stabilabb lábakon állna. Engem ez azért lep meg, mert sokáig úgy tűnt, hogy a magyar kormány jó irányba halad, de mintha nem tudná uralni a kialakult helyzetet. Ti helyben jobban látjátok, mi történik?



2023. jún. 1. 14:18
1 2
 11/16 árokpart ***** válasza:
100%
9-es Gondolom az Országgyűlés felosztlatásáról szóló demonstrációra gondolt vagy valami hasonlóra.
2023. jún. 1. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

"sokáig úgy tűnt, hogy a magyar kormány jó irányba halad"


Évtized óta az EU-s pénzek adják a GPD felét. A Fidesz nyugodtan lophatott, a költségvetés még így is jó volt. Most, hogy sokkal kevesebb EU-s pénz áralmik az országba, látszik, hogy a folyamatosan lopás és korrupció hova vezetett.

2023. jún. 1. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
#9: Nem, ennél egyszerűbbre, igazából azt nem értem, hogy miért nem szavaztok néha másra is. Persze lehet, hogy te pont másra szavazol, ezt inkább úgy általánosságban kérdeztem, hogy az emberek miért nem gondolkodnak másban is. Nem mondom, hogy ez feltétlenül baj, de nekem ez fura.
2023. jún. 1. 15:35
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

13: szavaznak másra, de a választási törvény a fidesznek kedvez


Illetve sokan azért nem szavaznak másra, mert a fidesz felvásárolta a média nagy részét, és egész nap üvölt közpénzen a fideszpropaganda, amivel sok egyszerű ember agyát könnyen átmossák.

2023. jún. 1. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
60%

Engeds már el ezt a miért nem szavaztok másra dolgot...

Ha ennyire ostoba vagy, és tájékozatlan vagy akkor minek eröaködsz?

Plusz azért azt se felejtsük, hogy a sok romám honfitársad,.akinek köze nincs az országhiz leszavazott pénzért a.fideazre... miért?

2023. jún. 1. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

#15: "Plusz azért azt se felejtsük, hogy a sok romám honfitársad,.akinek köze nincs az országhiz leszavazott pénzért a.fideazre... miért?"

Román honfitársaim nem szavaztak, akik szavaztak, azok magyar állampolgárok. Akiket én ismerek, azok a Kutyapártra szavaztak, a Fideszre szerintem inkább az idősebbek.


"Engeds már el ezt a miért nem szavaztok másra dolgot...

Ha ennyire ostoba vagy, és tájékozatlan vagy akkor minek eröaködsz?"

Szerintem nem én vagyok az ostoba, hogy egy olyan pártra szavazzak, amelyik gazdaságilag rossz irányba viszi az országot. Kérdezni azért még szerintem szabad, válaszolni pedig nem muszáj.


A helyesírást amúgy még gyakorold.

2023. jún. 1. 17:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!