Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi ez a sok erőszakra buzdító...

Mi ez a sok erőszakra buzdító ellenzéki kérdés és komment mostanában ?

Figyelt kérdés

A napokban több kérdésben is azt próbálják bizonygatni a kommentelők, hogy a fidesz nem váltható le demokratikus úton ezért erőszakot kellene alkalmazni és a tüntetők által elkövetett erőszakos cselekmények tolerálhatók.

Rájöttek az ellenzéki politikusok hogy demokratikus választási keretek között nincs annyi szavazójuk amennyivel el tudnák érni a kormányváltást ezért mindeféle mondvacsinált indokkal elfogadhatónak próbálják beállítani törvénytelen erőszakos cselekedeteket a tüntetéseken ?


2023. máj. 20. 22:00
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
30%
A kémia oktatással valóban gondok lehetnek, különben Pankotai Lili sem bukott volna meg eme tantárgyból. A nyelvtan oktatás sem lehet túl magas színvonalú, erre pedig Lili pólója adott tanúbizonyságot. Gondolom, az évismétlők száma is magas lehet, még Lili sem úszta meg... :DDD
2023. máj. 20. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
100%
11-es Jó hogy mondod. Ősszel még nem azt mondtátok, hogy egy hét múlva már senki sem fog emlékezni Lilire? :D Ja, bocs. :DDDD
2023. máj. 20. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 A kérdező kommentje:
Érdekel a kémia. A megoldás egyszerű. Nem a facebookon meg a tiktokon kell lógni reggeltől estig. Google a barátod. Mi az amit nem találsz meg a neten ?
2023. máj. 20. 22:30
 14/30 anonim ***** válasza:
#9 A Gödi bukást DK támogatással jött össze. Konkrétan úgy volt vele, ha már mink nem lehetünk a kakas a dombon, akkor legyen a Fidesz a Jobbil,Mihazánk helyett
2023. máj. 20. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 A kérdező kommentje:
Megkérdezném a tüntető diákokat, hogy az elmúlt héten mennyi időt töltöttek szervezkedéssel, panaszkodással, lázongással és mennyit önképzéssel.
2023. máj. 20. 22:34
 16/30 anonim ***** válasza:
67%
13-as Igen, nem sikerült értelmezned a történetet. Olvasd el még egyszer a történetet.
2023. máj. 20. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 A kérdező kommentje:

#16

"Mesélte, hogy orvos akar lenni, ahhoz ugye nem árt a kémia. Viszont kémia tanár felmondott, helyette a tesi tanárt ültetik be órára, aki csak annyit mondott nekik, hogy maradjatok szép csöndben 45 percen át és akkor nem lesz gond. Azt mondta, hogy tanár nélkül nehéz tanulni a kémiát (15 év körüli), úgyhogy bukhatja az álmát, hogy orvos legyen."


Ha erre a történetre gondolsz akkor én megértettem. Ismerem a magyar mentalitást. Könnyebb a magyarnak 100 érvet összehozni hogy mit miért és hogyan nem lehet megoldani, mint 3 épkézláb megoldási lehetőséget felvázolni.

Ha annyira érdekli a lányt a kémia mert szüksége van a tudásra a céljai eléréséhez akkor neki már fényévekkel az osztály előtt kellene járni kémiában.

Úgy hogy a történetből az jött le nekem hogy nem érdekli őt a kémia de lehet egy jót panaszkodni.

2023. máj. 20. 22:43
 18/30 anonim ***** válasza:
63%
#11 Fail volt meg minden, megértem, hogy ezen rágódtok, de ugye vágod, hogy nem a helyesírási hiba volt, hogy kihagyott egy betűt, szimplán figyelmetlenség? Mint ahogy ha gépelés közben elütök egy billentyűt, az sem helyesírási hiba. Nyilván tudja hogy kell leírni egy alap szót. Nem jukat írt lyuk helyett..
2023. máj. 20. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
17-es Igen, de tőlem kérdezted, mintha én lettem volna a tüntető lány.
2023. máj. 20. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 A kérdező kommentje:

#18

Gondolom majd a leendő főnöke is ilyen elnéző lesz a hölggyel. Semmi gond Lilike látom csak szimpla figyelmetlenség volt. Igaz hogy a cégnek egy 10 millióba került de hát spongyát rá.

2023. máj. 20. 22:49
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!