Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kik képviselik ma az igazi...

Kik képviselik ma az igazi baloldalt Magyarországon?

Figyelt kérdés

2023. máj. 17. 14:11
 1/8 anonim ***** válasza:
43%
2-3 politikust leszámitva, senki, párt szinten senki.
2023. máj. 17. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
37%

Fidesz !!!! Árstoppozta a csirkefarhátat meg a lisztet/cukrot


Szeptembertől lesz honvédelmi óra a középiskolákban, ugyan úgy mint az Oroszoknál, ott is most kezdik bevezetni!


Piros volt és friss a szegfű, nem barna és elkorhadt, Magyarország kelet felé tart, nem más irányba

2023. máj. 17. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
26%
2# valljuk be, ez qrva gyengére sikeredett....
2023. máj. 17. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
23%

14:17


Annyira nem mint az igen, igen nótátok aminek a szerzője már nem is veletek van.

2023. máj. 17. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
59%
Ugyanaz, mint aki a jobb oldalt!
2023. máj. 17. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
31%

Én azt gyanítom, ez inkább ruszki dezinformáció, propaganda.


(Pedig amúgy nem volna egy utolsó ötlet! Ha nem abból az irányból kapnák a gáz legnagyobb részét, közvetlenül putlerisztántól vásárolva, talán a magyarországi rezsim is kitolatna vlagyimir putyin végbeléből... Én abszolút támogatnám!)

2023. máj. 17. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
50%
6-os vagyok, ezt nem ide szántam, elnézést.
2023. máj. 17. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szerintem nincsenek oldalak, itt fiatal elvtársak (Kisz titkárok), meg idősebb elvtársak vannak akik még Kádár idejében fiatalok voltak. Ezeknek az elvtársaknak nem felelt meg a Volga, meg a Lada, meg a sima egyszerű balatoni nyaraló, hanem kellet nekik a merci, a VW Transporter ( közben nekünk a klímavédelemről handabandáznak), meg kellet nekik a luxus házak úszómedencével, olajfával stb. ezért csináltak nekünk rendszernek hazudott váltást, amiben elhitették az emberekkel, hogy itt vannak jobb oldal, meg baloldal, meg minden felé oldal.


https://www.youtube.com/watch?v=BTZOhjr-8h8&ab_channel=Axi%C..


https://www.youtube.com/watch?v=mtHwBhjXeK0&ab_channel=Parti..



Tehát amikor négyévente elmégy szavazni, akármelyik oldalra is szavazol szoci ( komcsikba) szavazol. Akinek a szülei a régi rendszerben értelmiségi szerepet töltöttek be, pl jogász volt, közgazdász volt stb, az mind a régi rendszer kegyeltje, volt. Itt nem ügynök aktákat kellene vizsgálni, hanem azt, hogy ha a szülöd a szoci (komcsi) rendszerben mi volt.

2023. máj. 17. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!